دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۵۵:۰۲

مراسم استقبال از کاروان اهل بهشت (شهدای گمنام)

بسم رب الشهداء والصدیقین به یقین شهیدان جلوه های روشنی از صداقت،غیرت،عزت،شجاعت و مطهر کامل عشق و ولایت و در یک کلام عصاره ارزشها و فضیلت ها هستند و پاسداشت شهدا در واقع بزرگداشت جهاد،حماسه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت های زمان است. اکنون که شهروندان قدرشناس و ولایتمدار شهرستان شهرضا مفتخر به […]

بسم رب الشهداء والصدیقین
به یقین شهیدان جلوه های روشنی از صداقت،غیرت،عزت،شجاعت و مطهر کامل عشق و ولایت و در یک کلام عصاره ارزشها و فضیلت ها هستند و پاسداشت شهدا در واقع بزرگداشت جهاد،حماسه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت های زمان است.
اکنون که شهروندان قدرشناس و ولایتمدار شهرستان شهرضا مفتخر به میزبانی از شهدای گمنام،ابن نامدارترین ایثارگران عرصه دفاع مقدس شده اند،یقینا عطر حضور این قهرمانان که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند،خیر و برکتی مضاعف به همراه خواهد داشت که با حضور پرشور و حماسی آن را قدر خواهیم دانست.
بدین منظور از عموم شهروندان همیشه در صحنه و ولائی دعوت می نماییم در مراسم استقبال از کاروان اهل بهشت (شهدای گمنام) که راس ساعت ۱۵:۱۵ روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه از چهار راه حکیم فرزانه به سمت خیابان شهید طباطبایی برگزار می گردد حضور چشمگیر و دشمن شکن داشته ،ضمن حمایت از مقاومت جانانه مردم مظلوم غزه،با آرمانهای امام راحل(قدس سره) و منویات مقام عظمای ولایت و رهبری(دام ظله) و شهدای والامقام بیعتی دوباره ببندیم.
سید نعمت اله صالح. امام جمعه شهرضا
سید امیر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا
🇮🇷کانال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان شهرضا:
https://eitaa.com/shahrezafarmandariakhbar

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به مناسبت حضور حماسی مردم غیور و همیشه در صحنه شهرضادر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان پیام تبریک صادر نمود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =