بوی عطر شهدا در شهرضا استشمام می شود

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا : شهرضا آماده استقبال از کاروان شهدای گمنام است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر جعفری در جلسه وبینار استانی ستاد هماهنگی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و مراسم استقبال از کاروان شهدای گمنام با اشاره به اینکه روز ۱۳ دی ماه همزمان با دومین سالگرد […]

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا : شهرضا آماده استقبال از کاروان شهدای گمنام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر جعفری در جلسه وبینار استانی ستاد هماهنگی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و مراسم استقبال از کاروان شهدای گمنام با اشاره به اینکه روز ۱۳ دی ماه همزمان با دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و همچنین دهه بصیرت، کاروان شهید کاظمی که حامل میزبان پیکر پاک ده تن از شهدای گمنام عزیز به مقصد اصفهان می باشد از شهرستان شهرضا عبور کرده و طی ساعاتی مردم شهیدپرور شهرستان آماده استقبال و بهره گیری معنوی از ظرفیت این عزیزان خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه جلساتی در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت استقبال با شکوه از این شهدای گرانقدر در شهرستان شهرضا صورت گرفته است، گفت: اقدامات لازم در خصوص اطلاع رسانی گسترده و فضاسازی مناسب شهری توسط شهرداری ها، دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه انجام شده است.

سرپرست فرمانداری شهرضا با بیان اینکه در شامگاه روز پنجشنبه مورخ ۱۶ دی ماه همزمان با سالروز شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مراسم وداع با پیکر دو شهید گمنام که در شهرستان برگزار می شود، افزود: روز جمعه ۱۷ دی ماه نیز مراسم تشییع و تدفین این دو شهید در شهر منظریه برگزار می گردد.

دکتر جعفری ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم و ضرورت حضور مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان در برنامه های یاد شده از عموم مردم متدین به خصوص جوانان عزیز انقلابی خواست تا در طرح پویش مجازی #قهرمان_من (شخصیت و ویژگی های سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی) و پویش #قهرمان شرکت نمایند. همچنین مقرر گردیده با عنایت به دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی دستگاههای فرهنگی و نهادهای مردمی نسبت به تبیین مکتب حاج قاسم سلیمانی اقدام نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی حکمی از سوی مدیرعامل گاز استان،مهندس بهارلو به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شهرضا معرفی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به اجرایی شدن طرح هوشمندسازی یارانه نان و ضرورت ایجاد زمینه های لازم برای ورود به مرحله ی آزادسازی قیمت گندم و آرد یارانه دار در اجرای بهینه ی طرح عظیم مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، عناوین تخلفات احتمالی در سطح واحدهای نانوایی شهرستان به شرح ذیل می باشد:

۱_ نصب تابلوی مشخصات و نرخنامه در واحدهای نانوایی و در معرض دید خریداران الزامی می باشد.
۲_ رعایت ساعات پخت در سه شیف کاری ضروری است.
۳_ قیمت مصوب نان ساده، کنجددار و نایلون در دستگاههای کارتخوان ثبت گردیده است.
۴_ در صورت عدم مطابقت اطلاعات مندرج در دستگاه کارتخوان، نانوایان موظف به مراجعه و اصلاح اطلاعات از طریق اتحادیه صنفی و بانک عامل می باشد.
۵_ رعایت وزن و قیمت مصوب نان ساده و کنجدی طبق تابلو مشخصات ضروری است.
۶_ نانوایان موظفند دستگاه کارتخوان هوشمند را برای امکان انتخاب خرید در. اختیار مشتریان قرار دهند.
۷_ حق انتخاب نان ساده یا کنجدی در دستگاه کارتخوان هوشمند با مشتری بوده و فروش اجباری نان کنجدی تخلف صنفی محسوب می گردد.
۸_مطابقت تعداد نان خریداری شده از طریق دستگاه کارتخوان با تعداد نان عرضه شده به مشتریان ضروری بوده و مغایرت احتمالی تعداد نان تحویلی با تراکنش ثبتی در دستگاه، تخلف گرانفروشی محسوب می شود.
۹_ شهروندان محترم می توانند گزارشات و شکایات خود در زمینه تخلفات صنفی در سامانه ۱۲۴ ثبت و پیگیری نمایند.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

به مناسبت هفته تعاون از تعاونی های برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =