اوقات فراغت امسال در شهرضا بطور ویژه برگزار شود

اوقات فراغت امسال در شهرضا بطور ویژه برگزار شود

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری سید امیر جعفری در جلسه ستاد امور جوانان شهرستان شهرضا که در فرمانداری برگزار شد، گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا تابستان متفاوت، مهیج و خوبی را برای نوجوانان و جوانانمان رقم بزنیم.

جعفری گفت: تمام دستگاه های دولتی باید در برگزاری برنامه های اوقات فراغت همکاری لازم را داشته باشند و تمام امکانات سالن های ورزشی، فرهنگی، هنری و آموزشی در اختیار کلاس های آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و هنری اوقات فراغت قرار گیرد.

وی تاکید کرد: کلاس های اوقات فراغت باید با هزینه ای مناسب برای شرکت کنندگان برگزار شود تا همه علاقه مندان از آن بهره مند شوند.

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: در راستای اجرای اهداف جوانی جمعیت این نوید را می دهیم که فرزندان خانواده های دارای ۴ فرزند با ۵۰ درصد تخفیف و فرزندان خانواده های دارای ۵ فرزند بصورت کاملا رایگان می توانند در کلاس های اوقات فراغت شرکت کنند.

مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =