چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۴:۳۴:۵۹

از کارکنان روابط عمومی ادارات شهرستان شهرضا تجلیل شد

از کارکنان روابط عمومی ادارات شهرستان شهرضا تجلیل شد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی فرمانداری شهرضا , فرماندار شهرستان شهرضا در مراسم تجلیل از نیروهای روابط عمومی ادارات که در فرمانداری برگزار شد، گفت: مهم ترین وظیفه روابط عمومی ها امیدآفرینی، جهاد تبیین، بیان دستاوردها و کارهای انجام شده و تولید محتوا برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.

سید امیر جعفری گفت: مسئولین روابط عمومی با همکاری و همراهی رسانه ها می توانند دوشادوش یکدیگر در مقابل توطئه های دشمن ایستادگی و مقابله به مثل کنند.

جعفری با اشاره به تحقق ۱۰۵ درصدی تعهد اشتغال در شهرستان، افزود: ۵۵ واحد اقتصادی راکد در شهرک صنعتی رازی شهرضا، فعال و زمینه اشتغال هزار و ۷۰۲ نفر فراهم شد.

جعفری بیان داشت: کسب رتبه اول استان در اصلاح نقاط حادثه خیز و کاهش تصادفات درون شهری و صدور مجوز منطقه ویژه اقتصادی و شیمی پارک از دستاوردهای خوب شهرستان است.

مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =