شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۹:۳۲:۵۷

پیام تشکر فرماندارشهرضا از حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان شهرضا در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم وَ لَیَنْصُرَنَّ اللهُ مَنْ یَنْصُرُهُ إِنَّ اللهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ. (سوره حج آیه۴۰) حماسه حضور تاریخی و کم نظیر مردم همیشه در صحنه شهرستان شهرضا در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برگ زرین دیگری را در تاریخ کشور ثبت کرد. مردم مومن و انقلابی و حماسه آفرین شهرضا در گام دوم انقلاب نیز […]

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ لَیَنْصُرَنَّ اللهُ مَنْ یَنْصُرُهُ إِنَّ اللهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ. (سوره حج آیه۴۰)
حماسه حضور تاریخی و کم نظیر مردم همیشه در صحنه شهرستان شهرضا در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برگ زرین دیگری را در تاریخ کشور ثبت کرد. مردم مومن و انقلابی و حماسه آفرین شهرضا در گام دوم انقلاب نیز با مشتانی گره کرده و حضوری آگاهانه تصویری زیبا از وحدت و همبستگی و تجدید بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و حمایت و پشتیبانی به موقع خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دادند و مشت کوبنده ای بر دهان یاوه گویان، بدخواهان و دشمنان نظام بویژه آمریکا و ایادی آن زدند.
خداوند متعال را به خاطر این حضور تاریخی و به یاد ماندنی شکر گزاریم و از یکایک مردم شریف و فهیم شهرستان بویژه نوجوانان و جوانان مؤمن انقلابی که دشمنان نظام اسلامی را ناامید ساختند تشکر و قدردانی می نماییم.
سیدنعمت الله صالح امام جمعه شهرضا
سید امیر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =