شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۷:۲۳:۳۹

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: چهار راه سمیه به شرط ساخت سرعت گیر، نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی، تامین ایمنی لازم و بسته شدن دور برگردان بعد از چهارراه، طی روز های آینده بازگشایی می شود.

چهار راه سمیه شهرضا ظرف ۱۰ روز آینده بازگشایی می شود

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری سید امیر جعفری در جلسه شورای ترافیک شهرستان شهرضا که در فرمانداری برگزار شد با تاکید بر اینکه ساخت پارکینگ یکی از نیاز های اساسی برای کنترل ترافیک است، گفت:  برای کنترل ترافیک، خودرو ثبت تخلفات و دوربین های پلاک خوان آماده بهره برداری است.

محمد امین بزرگمهر، رئیس راهداری شهرستان شهرضا نیز در این جلسه، گفت: در ۸ ماهه اول سال نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۱۰ درصدی حمل تناژ و صدور بارنامه بوده ایم، همچنین برای راهداری زمستانه ۲ هزار تن شن و نمک در سه مقطع تهیه شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 19 =