پیام فرماندار شهرضابه مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو

روز دانشجو

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری ، دکتر سیدامیرجعفری فرماندارشهرضا با صدور پیامی شانزدهم آذرماه، روز دانشجو را تبریک گفت.

بدون تردید ۱۶ آذرماه ازجمله ایام ماندگار و تأثیرگذار در سالنامه ایران اسلامی است. این روز تمثیل والایی از مقاومت و ایستادگی دانشجویان فهمیده و غیرتمند در برابر نظام سلطه جهانی، استبداد و استعمار در تمامی عرصه ها می باشد. ۱۶آذرماه موعدی است که با نام دانشجو آراسته و متجلی شده است. روزی که در پی یورش عمال جنایتکار نظام ستم شاهی به دانشکده فنی دانشگاه تهران، سه تن دانشجویان به خاک و خون کشیده شدند و تعداد کثیر دیگری مجروح و بازداشت شدند.

دانشجو، نماد درک عمومی جامعه و تصویر واضح ادب و اخلاق همگانی است. دانشجو محور توسعه، پویایی، کمال سیاسی و فرهنگی و رفعت اجتماعی است. دانشجو، طالب علم و مظهر تعقل و نماد متعالی تفکر ژرف، نوآوری خردمندانه و تحول آفرینی اثربخش است. دانشجو، دغدغه اش، دغدغه جامعه و آرمانش پیشرفت و شکوفایی روزافزون کشور است. دانشجوی متعهد با تمسک به اخلاق، معارف دینی و روحیه والای روشنگری علاوه بر جهد وکوشش در راه استقلال، علم اندوزی و کسب افتخارات و دستاوردهای سترگ علمی برای کشور، در تمامی صحنه های سرنوشت ساز و در عرصه های مختلف صیانت و حراست از منافع ملی و دفاع از ارزش ها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاضر، پیشگام و پوینده است. دانشجو، با حضور پرصلابت و متعهدانه خویش در راستای تحقق آرمان های مترقی و متعالی این کشور، زمینه را برای تحقق هرچه مؤثرتر حکومت جهانی حضرت ولیعصر (عج) مستعد و مهیا می نماید.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ساحت مقدس علم و اندیشه، فرارسیدن روز دانشجو و تقارن این ایام را با هفته پژوهش و فناوری در سال مزین به عنوان «تولید ؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین»، به همه تلاشگران خدوم عرصه علم، اندیشه و پژوهش به ویژه به دانشجویان فهیم و دانشگاهیان پرتلاش تبریک و تهنیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای این سرمایه های گران سنگ و دیگر خادمان جبهه معرفت و حکمت توفیق تعالی، پیشرفت و سعادتمندی روز افزون را مسئلت می نمایم.

سیدامیرجعفری

فرماندارشهرضا

برچسب ها :
مطالب مشابه

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

حضور امام جمعه شهرستان شهرضا وفرماندار محترم شهرستان شهرضا و فرمانده محترم ۲۲ توپخانه شهرضا و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان و رئیس کمیته امداد امام خمینی و روسای اداره سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در روستای اسفرجان

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز چهارشنبه روابظ عمومی فرمانداری حیدر محمدی، بخشدار شهرستان شهرضا در این جلسه ضمن بیان مشکلات روستای کهرویه و تقدیر و تشکر از فعالیت هایی که تاکنون توسط ادارات صورت گرفته است گفت: تاکید ما خدمت رسانی بی منت، سریع و اثرگذار است و طی چندماه آسیب شناسی مشکلات بخش تصمیم بر آن […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

تحقق ۱۰۵ درصدی تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا ۱۰۵ درصد تحقق یافته است.

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =