مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا برگزار شد.

تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت شهرستان شهرضا که در فرمانداری برگزار شد، گفت: راه و یاد شهیدان ما برگرفته از یک نگاه الهی و جهانی است، شهیدان ما، امام زمان خود را شناختند و ولایت مداری را با تمام وجود درک کردند.

مسعود احمدنیا افزود: شهیدان ما اگر در دوره حال زندگی می کردند نمونه هایی از سردار شهید سلیمانی بودند و این بصیرت، معرفت و مقاومت فرزندان امام(ره) تا زمانی که پرچم حکومت اسلامی را بدست صاحب زمانه خود، امام زمان(عج) تحویل دهند پابرجاست.

مسعود نیا با اشاره به اینکه سنگر جهاد و شهادت به دلیل ارتباط با ذات الهی قابل تغییر نیست، بیان کرد: جوانان امروز ما به گفته حضرت آقا عالم تر، قوی تر و دانشمند ترند و کم توجهی، درک نکردن و احترام نگذاشتن به نسل جوان باعث ایجاد فاصله با نسل گذشته می شود و نقش آموز و پرورش در تربیت این نسل بسیار مهم است.

وی گفت: جوانان را باید وارد میدان عمل کرد و کنگره شهدا و یاد شهدا با نگاه حضرت امام(ره) و توصیه های مقام معظم رهبری در قالب جهاد تبیین و پیوند گام اول انقلاب به گام دوم اجرا شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: مشکل امروز ما فرصت سوزی و زمان سوزی است، اگر هر نهاد و هر فردی وظایف خود را در زمان خود انجام دهد بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

در پایان این جلسه مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرستان شهرضا برگزار و از زحمات محمد انصاریپور تقدیر و مفتخریان به عنوان رئیس جدید معرفی شد، لازم به ذکر است محمد انصاریپور معاون مدیریت کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری از مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان؛ با عنایت به صدور هواشناسی سطح نارنجی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی و ناپایدار جوی از دوشنبه مورخ ۱۰/۱۱/۱۴۰۱ لغایت پایان روز چهارشنبه مورخ۱۲/۱۱/۱۴۰۱ در تمامی مناطق استان به‌خصوص در ارتفاعات و مناطق غرب و جنوب همراه با بارش باران و برف، تندباد، […]

۹ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا از بخشداری؛ جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر بخش مرکزی با حضور جناب آقای مهندس محمدی بخشدار مرکزی شهرستان و مسئولان ادارات عضو کمیته ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ، دهیاران ، رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی، کارشناسان بخشداری برگزار شد. در این جلسه آقای […]

۲ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا؛«حمید صالحی» با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان به‌عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا منصوب گردید. مراسم تکریم محمدصادقی سرپرست سابق و معارفه حمید صالحی به‌عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا با حضور دکتر جعفری فرماندار این شهرستان، مهدی اعراب سرپرست معاونت توسعه […]

۲ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا از بخشداری؛ به مناسبت میلاد سراسر نور  حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و مادر، مراسم جشنی در امامزاده علی‌اکبر (ع) با همکاری  اداره اوقاف و امور خیریه، دهیاری و شورای اسلامی روستای امامزاده علی‌اکبر( ع)  برگزار شد. در این مراسم از مادران و همسران شهدا، همسران […]

۲ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 8 =