مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا برگزار شد.

تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت شهرستان شهرضا که در فرمانداری برگزار شد، گفت: راه و یاد شهیدان ما برگرفته از یک نگاه الهی و جهانی است، شهیدان ما، امام زمان خود را شناختند و ولایت مداری را با تمام وجود درک کردند.

مسعود احمدنیا افزود: شهیدان ما اگر در دوره حال زندگی می کردند نمونه هایی از سردار شهید سلیمانی بودند و این بصیرت، معرفت و مقاومت فرزندان امام(ره) تا زمانی که پرچم حکومت اسلامی را بدست صاحب زمانه خود، امام زمان(عج) تحویل دهند پابرجاست.

مسعود نیا با اشاره به اینکه سنگر جهاد و شهادت به دلیل ارتباط با ذات الهی قابل تغییر نیست، بیان کرد: جوانان امروز ما به گفته حضرت آقا عالم تر، قوی تر و دانشمند ترند و کم توجهی، درک نکردن و احترام نگذاشتن به نسل جوان باعث ایجاد فاصله با نسل گذشته می شود و نقش آموز و پرورش در تربیت این نسل بسیار مهم است.

وی گفت: جوانان را باید وارد میدان عمل کرد و کنگره شهدا و یاد شهدا با نگاه حضرت امام(ره) و توصیه های مقام معظم رهبری در قالب جهاد تبیین و پیوند گام اول انقلاب به گام دوم اجرا شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: مشکل امروز ما فرصت سوزی و زمان سوزی است، اگر هر نهاد و هر فردی وظایف خود را در زمان خود انجام دهد بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

در پایان این جلسه مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرستان شهرضا برگزار و از زحمات محمد انصاریپور تقدیر و مفتخریان به عنوان رئیس جدید معرفی شد، لازم به ذکر است محمد انصاریپور معاون مدیریت کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

حضور امام جمعه شهرستان شهرضا وفرماندار محترم شهرستان شهرضا و فرمانده محترم ۲۲ توپخانه شهرضا و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان و رئیس کمیته امداد امام خمینی و روسای اداره سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در روستای اسفرجان

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز چهارشنبه روابظ عمومی فرمانداری حیدر محمدی، بخشدار شهرستان شهرضا در این جلسه ضمن بیان مشکلات روستای کهرویه و تقدیر و تشکر از فعالیت هایی که تاکنون توسط ادارات صورت گرفته است گفت: تاکید ما خدمت رسانی بی منت، سریع و اثرگذار است و طی چندماه آسیب شناسی مشکلات بخش تصمیم بر آن […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

تحقق ۱۰۵ درصدی تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا ۱۰۵ درصد تحقق یافته است.

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + بیست =