دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۴۲:۵۲

مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا برگزار شد.

تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت شهرستان شهرضا که در فرمانداری برگزار شد، گفت: راه و یاد شهیدان ما برگرفته از یک نگاه الهی و جهانی است، شهیدان ما، امام زمان خود را شناختند و ولایت مداری را با تمام وجود درک کردند.

مسعود احمدنیا افزود: شهیدان ما اگر در دوره حال زندگی می کردند نمونه هایی از سردار شهید سلیمانی بودند و این بصیرت، معرفت و مقاومت فرزندان امام(ره) تا زمانی که پرچم حکومت اسلامی را بدست صاحب زمانه خود، امام زمان(عج) تحویل دهند پابرجاست.

مسعود نیا با اشاره به اینکه سنگر جهاد و شهادت به دلیل ارتباط با ذات الهی قابل تغییر نیست، بیان کرد: جوانان امروز ما به گفته حضرت آقا عالم تر، قوی تر و دانشمند ترند و کم توجهی، درک نکردن و احترام نگذاشتن به نسل جوان باعث ایجاد فاصله با نسل گذشته می شود و نقش آموز و پرورش در تربیت این نسل بسیار مهم است.

وی گفت: جوانان را باید وارد میدان عمل کرد و کنگره شهدا و یاد شهدا با نگاه حضرت امام(ره) و توصیه های مقام معظم رهبری در قالب جهاد تبیین و پیوند گام اول انقلاب به گام دوم اجرا شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: مشکل امروز ما فرصت سوزی و زمان سوزی است، اگر هر نهاد و هر فردی وظایف خود را در زمان خود انجام دهد بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

در پایان این جلسه مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرستان شهرضا برگزار و از زحمات محمد انصاریپور تقدیر و مفتخریان به عنوان رئیس جدید معرفی شد، لازم به ذکر است محمد انصاریپور معاون مدیریت کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به مناسبت حضور حماسی مردم غیور و همیشه در صحنه شهرضادر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان پیام تبریک صادر نمود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =