دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۰۴:۴۲:۳۵

دیدار معاون اداره کل ورزش استان اصفهان با فرماندار شهرستان شهرضا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، امینازاده سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان با دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان بحث و تبادل نظر شد همچنین دکتر جعفری فرماندار شهرستان نیز از مسئولین استان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، امینازاده سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان با دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان بحث و تبادل نظر شد همچنین دکتر جعفری فرماندار شهرستان نیز از مسئولین استان خواستار توجه ویژه به مسائل و مشکلات ، تکمیل برخی از پروژه های ورزشی در سطح شهرستان و مرمت و بازسازی برخی از اماکن ورزشی شدند.

لازم به ذکر است پس از دیدار با فرماندارشهرستان، سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی استان به همراه مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و مسئول امور شهرستان های استان اصفهان با حضور خود در محل اداره ورزش و جوانان شهرضا میز خدمت جهت پاسخگویی به مسائل و مشکلات جامعه ورزشکاران برگزار نمودند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولان شهرستان در روستای هونجان و نواختن زنگ نمادین اول مهر

۳ مهر ۱۴۰۲

کلیپ معرفی کتب دفاع مقدس به قلم نویسندگان بومی شهرستان، بمناسبت هفته دفاع مقدس

۳ مهر ۱۴۰۲

افتتاح نمایشگاه فانوس های شهر در محل بنیاد شهید شهرضا شامل نمایشگاه کتب نویسندگان بومی شهرستان ویژه هفته دفاع مقدس

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =