روز قدس بیانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با رژیم فاسد صهیونیستی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مهدی ماهر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرضا در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس با بیان اینکه دفاع از مظلومان و مستضعفان به خصوص مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف یکی از اصول مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: از همان ابتدای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مهدی ماهر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرضا در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس با بیان اینکه دفاع از مظلومان و مستضعفان به خصوص مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف یکی از اصول مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند که هدف آن دفاع از آرمان های فلسطین و قدس می باشد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری با اشاره به اینکه ما به عنوان یک فرد مسلمان وظیفه داریم حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف که اولین قبله گاه مسلمانان اعلام کنیم، افزود: روز قدس از زوایای گوناگون اهمیت دارد من جمله بیانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با رژیم نامشروع و فاسد صهیونیستی است.

ماهر عنوان کرد: بعد از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله تمامی راهپیمایی ها مهم بوده است منتهی امسال با توجه به اوضاع جهان که از شرایط خاصی برخوردار است مردم ایران عزیز با حضور پر شور خود بار دیگر بیداری و اتحاد خود در برابر مسائل دنیای اسلام را نشان خواهند داد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =