فرمانداری شهرضا
خانه
1397/08/14 پیام تبریک فرماندار شهرضا به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی
پیام تبریک فرماندار شهرضا به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی پیام تبریک فرماندار شهرضا به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی

بسم ا... الرحمن الرحیم

فرهنگ عمومی دو بخش دارد: یک بخش آن ظاهری و بارز مثل نوع لباس یا نوع معماری است که تأثیر خاصی بر روی ذهنیات و تربیت افراد دارد و بخش دیگر آن مربوط به امور نامحسوس مثل اخلاقیات فردی و اجتماعی مردم، وقت شناسی، وجدان کاری، مهمان دوستی و احترام به بزرگترهاست. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

در بین عواملی که در سرنوشت و آینده ی یک جامعه تأثیر به سزا و قابل توجهی دارد، فرهنگ عمومی را می توان یکی از مهمترین این عوامل نام برد. فرهنگ عمومی حوزه ای از عقاید، ارزش ها و هنجارهائی است که در کلیّت جامعه مورد قبول می باشد. فرهنگ تعیین کننده چگونگی تفکر و احساس اعضای جامعه و معرف جهان بینی های آنها در زندگی است. نام گذاری روزی به نام « روز فرهنگ عمومی» نشان از اهمیت و حساسیت موضوع داشته و بر همگان فرض است که نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

اینجانب فرارسیدن 14 آبان ماه روز فرهنگ عمومی که نشان دهنده جایگاه والای فرهنگ و نقش آن در ایجاد ارزش های اجتماعی است را به سرپرست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاران محترمشان و همشهریان با فرهنگ شهرستان شهرضا تبریک عرض می نمایم. امید است در گسترش فرهنگ غنی اسلام و مبانی انسان ساز انقلاب اسلامی تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب (حفظه ا...) بتوانیم مؤثر واقع شویم.

علی اصغر رفیعی نژاد
فرماندار شهرستان شهرضا
22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal