فرمانداری شهرضا
خانه
1397/04/23  مردم شهرضا از پخش فوتبال در سینما‌ استقبال کردند
مردم شهرضا از پخش فوتبال در سینما‌ استقبال کردند

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: پخش زنده مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان در سالن سینما سرو این شهرستان بدون هیچ مشکلی برگزار شد و استقبال مخاطبان نیز بسیار خوب بود.

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان شهرضا،رفیعی نژاد  با بیان توضیح در مورد مجوز پخش این مسابقات به صورت زنده در سینما سرو شهرضا گفت: ما به مردم و جوانان شهرضا اطمینان کامل در برگزاری با نظم این مسابقات داشتیم.

وی پخش فوتبال در سینماها را موجب نشاط مردم دانست و افزود: شاهد شادمانی مردم به مناسبت بازی خوب فرزندان ایران که انسجام ملی را افزایش می دهد بودیم.

فرماندار شهرضا با بیان این که همه ما همراه مردم در شادی های ملی شریک هستیم گفت: اجازه نمی دهیم عده ای خاص و معدود این شادمانی ها را به مسائل اجتماعی و سیاسی تبدیل کنند.

رفیعی نژاد گفت: بروز هیجانات ناشی از پیروزی در ورزش های ملی حق جوانان و مردم می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این شادمانی ها موجب نشاط اجتماعی و افزایش روحیه وحدت بخشی مردم و انسجام ملی در جامعه می شود.

فرماندار شهرضا گفت: نخست آنکه فوتبال هویت ملی را تبدیل به یک امر قابل لمس و انضمامی می‌کند و هویت ملی را با روایتی جذاب و حماسی یا شاد به تک تک خانه‌های مردم ایران می‌برد.

فرماندار شهرضا گفت: در این ورزش، زنان، مردان، نوجوانان و همه گروه‌های قومی و اجتماعی در کنار هم به ساخت و خلق معانی مرتبط با هویت ملی می‌پردازند، به این ترتیب فوتبال آیینه تنوع فرهنگی و وحدت ملی در ایران در میان گروه‌های مختلف اجتماعی است.

رفیعی نژاد اظهار کرد: فوتبال اوج ابراز فعالیت فرهنگی صد ها میلیون انسان است که با ابراز احساسات وطن دوستان در حمایت از تیم شان همراه است .

پس از بازی های تیم ملی فوتبال ایران مقابل مراکش،اسپانیا و پرتغال مردم تهران و دیگر شهر های کشور به خیابان آمده‌اند و خوشحالی کردند.این شادی و جشن مردم نشان دهنده رضایت مندی‌شان از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران است.

ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه بود. از این گروه دو تیم اسپانیا و پرتغال هر دو با 5 امتیاز به عنوان تیم اول و دوم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند و ایران 4 امتیازی در رده سوم قرار گرفت. مراکش نیز با یک امتیاز قعرنشین جدول بود.

32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal