فرمانداری شهرضا
خانه
1397/04/23 توسعه روستاها با جذب سرمایه های بخش خصوصی امکان پذیر است
توسعه روستاها با جذب سرمایه های بخش خصوصی امکان پذیر است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، علی اصغررفیعی نژاد در گردهمایى دهیاران و اعضاى شوراهاى اسلامى روستایى و عشایرى که به مناسبت روز شهردارى و دهیارى در محل سالن شهید رجائى فرمانداری شهرضا برگزار شد، گفت: استقبال از سرمایه‌گذاران و جذب بخش خصوصی را در توسعه روستاها ضروری خواند.

وی ضمن تقدیر از خدمات خالصانه ، بی منت و شبانه روزی شهرداری ها، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا از تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری و روستائی شهرستان گفت: کلید موفقیت شما صادق بودن با مردم و خدمت بی منت برای مردم است.

فرماندار شهرضا از اشتیاق دولت تدبیرو و امید در کار در روستاها خبر داد و افزود: زمانی این امر ممکن می شود که دهیاران ما ظرفیت های روستا را شناسایی کرده و با ارائه برنامه و طرح و کارهای خلاقانه این ظرفیت ها را تقویت کنند.

رفیعی نژاد آسفالت و جدول کشی را از کارهای ضروری در روستا دانست و افزود: باید با خلاقیت و آماده کردن شرایط برای جذب توریست با توجه به پتانسیل بالای روستا های شهرضا تلاش جهادی صورت پذیرد.

وی با بیان این که کیفیت بخشی خدمات روستا در گرو کارآمد سازی دهیاری روستا ها است گفت: دهیاران و اعضای شورای باید به همه مسائل روستا توجه کنند رشد تک بعدی و عمرانی موثر نیست بلکه شهرداری ها و دهیاری ها به ‌عنوان محل رجوع مردم برای ایجاد زیرساخت‌ های فرهنگی و اجتماعی وظایف شایان توجهی بر عهده دارند.

فرماندار شهرضا گفت: افزایش و ارتقای سطح رفاه در روستاها مانع مهاجرت روستاییان به شهرها می شود.

رفیعی نژاد دهیاران را محور وحدت در روستاها دانست و افزود: تعامل با مردم و همدلی و اتحاد رمز سرعت بخشی به توسعه روستا ها است.

وی دریافت و شناخت روح و هویت روستا ها را ضروری دانست و افزود: قانونمند بودن رعایت تعامل با مردم حفظ حریم افراد و سعی در رفع مشکلات با عزم جهادی می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

فرماندار شهرضا با بیان این که این نهاد ها نوپا و فرهنگ غالب ندارد گفت: رفتار شما مبنای فرهنگی دهیاران و اعضای شورا در آینده است پس با بزرگداشت زحمات گذشتگان زمینه بزرگداشت از زحمات خود در آینده را فراهم کنید.

رفیعی نژاد بر همدلی و همزبانی بین مسئولان و گروه‌های مختلف تاکید کرد و گفت : اگر قرار است انتقادی شود باید همراه با ارایه راهکار و منصفانه باشد.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از خدمات مجموعه مدیریت شهری و روستائی شهرستا شهرضا به ویژه شهرداران ، مدیران و کارکنان شهرداری ها و سازمان های وابسته و دهیاران جهت ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش های آن ها برای برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهر و روستاها ابراز امیدواری نمود که شهرداری ها و دهیاری ها ضمن آگاهی از انتظارات شهروندان و افکار عمومی در کسب رضایت مندی مردم ،که بدون شک از مهمترین وظایف آنان است،اقدامات لازم را انجام دهند و در هماهنگی با دولت و دستگاه های مرتبط ، اقدامات مناسبی جهت اجرای سیاست های کلان نظام و اجرائی شدن اهداف دولت در عرصه مدیریت شهری و روستائی و برطرف ساختن نیازها و انتظارات شهروندان ، انجام دهند.

در همایش بزرگداشت 14 تیرماه در شهرستان شهرضا، از دهیاران و اعضای شورای روستا و شهرداران و کسانی که به بخش روستایی در این شهرستان خدمت می کنند با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal