فرمانداری شهرضا
خانه
1397/04/21 به همت فرمانداری شهرضا
به همت فرمانداری شهرضا

درهمایشی که به همت فرمانداری شهرستان شهرضا به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه در شهرضا برگزارشد، توسط نمایندگان قوه مجریه ، مقننه و سایرمسئولان از رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، فرماندارشهرستان شهرضا درهمایش بزرگداشت هفته قوه قضاییه که در محل فرمانداری شهرستان شهرضا برگزارشد، هدف از برگزاری این همایش را نمایش وحدت سه قوه مجریه،مقننه و قضاییه در این شهرستان عنوان کرد و گفت: آهنگ وحدت بین مسئولان در شهرستان مدتی است نواخته شده که امیداست محکم تر ادامه یابد.

علی اصغر رفیعی نژاد تصریح کرد: دادستان شهرضا نیروی جوان و باپشتکاری بوده که در تمام صحنه های لازم به موقع و جدی حضور و همکاری داشته است.

رفیعی نژاد افزود: نمی توان مسئولیت حفظ امنیت را وظیفه یک دستگاه دانست بلکه باید همه دستگاه های سه قوه مجریه ،مقننه و قضاییه برای حفظ امنیت همکاری و وحدت داشته باشند.

وی با تاکید براینکه هرسه قوه باید باهم همراه وهمدل باشند، گفت: با تصویب قوانین بهتر توسط مجلس شورای اسلامی ، کار قوه قضاییه سبک تر و اجرای قوانین قاطع تر خواهد بود.

فرماندار شهرضا وحدت بین دستگاه هارا ضرورت عقلی دانست و تصریح کرد: مردم با دیدن وحدت مسئولان امیدوارتر می شوند.

امام جمعه شهرضا گفت: وجود آیت الله نجفی به عنوان شهید زنده حادثه 7تیر، مایه افتخار شهرستان است.

حجت الاسلام حاج شیخ سیف الله یعقوبی تصریح کرد: آینده‌نگری ، برنامه‌ریزی و اخلاق مداری از ویژگی‌های بارز شهید بهشتی بود وامروزه می طلبد که ما با رعایت اصول صحیح اسلام یک بازنگری درمجموعه خودمان داشته باشیم.

حجت الاسلام یعقوبی بابیان اینکه مسئولان باید درد فقر ونداری را بچشند، افزود: تلخ تر از همه مشکلات ، فقر ونداری بوده که امروز جامعه ما را فراگرفته است.

وی تهدیدها، تحریم ها، آشفتگی بازار وتعیین نرخ توسط سرمایه داران را از عوامل فقردانست و گفت: رضایت مردم و رأفت انسانی باید در اولویت کار مسئولان باشد.

امام جمعه شهرضا بابیان اینکه حکومت برمردم عبرت و شکرآن عدالت است، تصریح کرد: با وجود کارخانه های تعطیل و هزاران کارگر بیکار در جامعه ، امکان بروز هزاران فساد اخلاقی بیشتر و کار قوه قضاییه بسیاربوده که می طلبد زیر ساخت های لازم جهت ایجاد اشتغال جوانان فراهم شود.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: قوه قضاییه باید مظهر عدالت ، مانند یک پناهگاه ، حامی مردم درددیده ومکانی برای احقاق حقوق مردم باشد.

وی بابیان اینکه رضایت مردم ، نظام را بیمه می کند، گفت: عملکرد قوه قضاییه بر جلوگیری از فساد و ایجاد اعتماد عمومی بسیار مهم است که این موضوع، کار قوه قضاییه را سخت می کند.

امام جمعه شهرضا باتاکید بر اینکه قوه قضاییه سفارش بردار نیست، تصریح کرد: قاضی علاوه براینکه باید بر حق حکم کند باید در محکم الهی هم پاسخگو باشد.

حجت الاسلام یعقوبی بااشاره به گلایه رانندگان و وجود مشکلات برای این قشر از جامعه افزود: همین رانندگان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خیلی تاثیر گذار بوده اند واین درست نیست که مانند شبکه های ماهواره ای بیگانه برچسب ضدانقلاب به آنان بزنیم.

وی گفت: کاری کنیم انقلاب اسلامی بر نسل جوان اثر بگذارد .

امام جمعه شهرضا بابیان اینکه تلاش کنیم با مردم رفیق و صمیمی باشیم، تصریح کرد: می طلبد مسئولان در جامعه ومیان مردم حضوریابندوهمراه مردم باشند.

شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود 160هزار نفر در 70کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.

20
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal