فرمانداری شهرضا
خانه
1397/04/20 همدلی و وحدت نیاز ضروری جامعه است
همدلی و وحدت نیاز ضروری جامعه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، رفیعی نژاد در جلسه دیدار جمعی از مردم و مسئولان شهرضا و استان اصفهان با جانباز حادثه هفتم تیر، آیت الله قدرت الله نجفی قمشه ای گفت: داشتن تعامل و وحدت است که باعث توسعه و اعتماد سازی بیشتر می شود.

وی با بیان این که نهادینه شدن اخلاق سیاسی و حزبی، رافع مشکلات است گفت: احزاب در ایران با یک بینش و نگرشی شکل گرفته که هدف اصلی آنها، کمک برای حل مشکلات مردم است.

فرماندار شهرضا با اشاره به این که باید از بروز اختلاف درجامعه جلوگیری کرد گفت: ایجاد وحدت واتحاد بین مردم ومسئولان ازمهمترین مسایل کشوراست.

رفیعی نژاد تصریح کرد: توسعه در سایه امنیت، همدلی، وحدت، همکاری و تعامل مردم، جناح های سیاسی و مسئولان محقق می شود.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و در رأس آنها شهید مظلوم آیت الله بهشتی(ره) افزود: آیت الله شهید بهشتی، در تقوا و عدالت نمونه بود و به تعبیر امام راحل او یک ملت بود.

فرماندار شهرضا با اشاره به این که مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم اجتماعی و همگانی است گفت: پنجم تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نام گذاری شده که باید از چهار هزار مبارزه گر و جهاد گر مبارزه با مواد مخدر و 13 هزار جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر یاد کنیم.

رفیعی نژاد با بیان این که تا زمانی که همه ما بر مدار وحدت حرکت می کنیم هیچ ترسی نخواهیم داشت گفت: ترس ما زمانی شروع می شود که بر سر اختلافات کوچک و مسائل جزیی بر هم بتازیم و خودمان را تضعیف کنیم.

وی اظهار داشت: یک جناح می آید جناح دیگر را هر آن چه صفت بد است می دهد جناح بعدی هر چه در توان دارد بر علیه جناح دیگر می گوید نتیجه این تخریب این می شود که مردم نسبت به مسئولان نا امید و مایوس می شوند.

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: همه ما باید بر محور همدلی و همیاری حرکت بکنیم و این انقلاب و نظام را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal