فرمانداری شهرضا
خانه
1397/01/15  فعالیت های قرانی همواره در شهرضا از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.
فعالیت های قرانی همواره در شهرضا از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

معاون فرماندار شهرضا، در جلسه برنامه ریزی سی و ششمسین دوره مسابقات قرآنی استان، با تأکید بر ضرورت استفاده از همه امکانات اجریی این شهرستان برای برگزری مسابقات قرآنی، اظهار کرد: فعالیت های قرانی همواره در شهرضا از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.
محمدحسین داراب، بیان کرد: توجه به فعالیت های قرآنی و ترویج آن در بین دانش آموزان که آینده سازان کشور هستند، آسودگی خیال، رشد معنویت و کاهش معضلات اجتماعی را به همراه دارد.
وی، بیان کرد: باید از فرصت حضور دانش آموزان شهرستان های جنوب استان در شهرضا، برای معرفی این شهرستان به عنوان شهر ملی سفال و همچنین چهره های شاخصی همچون علما و سرداران شهید و دانشمندان استفاده شود.
مسئول دفتر فرهنگی اجتماعی فرمانداری شهرضا، نیز در این جلسه بیان کرد: تعمیق باورهای دینی و مذهبی در هرشرایطی باعث بهبود سطح زندگی و کاهش ناهنجاری های اجتماعی می شود.
آرزو قوامی، ادامه داد: دوره های نوجوانی و جوانی بهترین زمان برای انس با قران و فراگیری علوم قرآنی است به همین دلیل آموزش و پرورش و دانشگاه ها رسالت سنگینی در این زمینه دارند.
وی، تأکید کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) شرایط مناسب برای توسعه فعالیت های قران را فراهم کرد و باعث شد تا ایران اسلامی به عنوان مهمترین کانون حمایت از اینگونه فعالیتها مورد توجه قرار گیرد.
مسئول دفتر فرهنگی اجتماعی فرمانداری شهرضا، ادامه داد: تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی برضرورت توجه به معارف قرآنی به ویژه در سنین نوجوانی و جوانی، نشان دهنده اهمیت آموزش های قرآنی در این دوران است.
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal