فرمانداری شهرضا
خانه
1396/08/12 پدافند غیرعامل شامل مجموعه ای از اقدامات است که پیش از وقوع بحران و برای جلوگیری از وقوع حادثه انجام می شود.
پدافند غیرعامل شامل مجموعه ای از اقدامات است که پیش از وقوع بحران و برای جلوگیری از وقوع حادثه انجام می شود.

محسن گلابی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا، اظهار کرد: پدافند غیرعامل شامل مجموعه ای از اقدامات است که پیش از وقوع بحران و برای جلوگیری از وقوع حادثه انجام می شود.
وی ادامه داد: شهرضا یک شهرستان بین راهی است و اجرای هر طرحی برای ارتقاء سطح خدمات در آن در واقع به معنای تقویت سیستم پدافند غیرعامل در بخش مهمی از کشور است.
فرماندار شهرضا تصریح کرد: از جمله اقدامات انجام شده در راستای افزایش ضریب امنیت جاده های شهرستان اجرای طرح شش بانده کردن مسیر شهرضا به اصفهان بود که در حال حاضر آگهی مناقصه دوم برای آسفالت 18 کیلومتر از آن منتشر شده است.
گلابی گفت: پروژه فاضلاب شهری شهرضا در حدود 30 سال قبل اجرا شده است، اما در این مدت تنها 30 درصد از آن پیشرفت داشت که در سال های اخیر به دنبال تکمیل آن تحقیقات زیادی انجام شده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال برای لاگن سازی و ارتقاء سیستم فاضلاب شهرستان اختصاص یافته و به زودی هیئتی مرکب از کارشناسان داخلی و خارجی باهدف اجرای روش هایی برای کاستن از بوی بد متصاعد شده از آن از محل تصفیه خانه بازدید می کنند.
فرماندار شهرضا ادامه داد: باتوجه به موقعیت حساس شهرضا و استقرار آن در شاهراه شمال به جنوب کشور، اقدامات اولیه برای تأسیس دفتر گمرک در شهرضا انجام شده است.
گلابی گفت: یکی از مهمترین تهدیداتی که از سوی دشمنان برای افراد جامعه به ویژه نسل جوان جامعه وجود دارد تهاجم فرهنگی از طریق فضای مجازی است به همین دلیل باید با استفاده از ظرفیتهای آموزش و پرورش برای توسعه آموزش های شهروندی اقدام شود.
تعداد بازدید: 195
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal