فرمانداری شهرضا
خانه
1396/08/06  اگر قرار باشد مدیران شهرستان در انتظار ارسال اعتباراتی از ادارات کل برای آنها باشند، باید بگویید تا سالها هیچ اقدامی در راستای خدمت رسانی به مردم انجام نمی‌شود.
اگر قرار باشد مدیران شهرستان در انتظار ارسال اعتباراتی از ادارات کل برای آنها باشند، باید بگویید تا سالها هیچ اقدامی در راستای خدمت رسانی به مردم انجام نمی‌شود.

محسن گلابی در جلسه شورای اداری این شهرستان عنوان کرد: اگر قرار باشد مدیران شهرستان در انتظار ارسال اعتباراتی از ادارات کل برای آنها باشند، باید بگویید تا سالها هیچ اقدامی در راستای خدمت رسانی به مردم انجام نمی‌شود.
وی اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با مراجعه با ادارات کل سهم شهرستان از محل اعتبارات مختلف را وصول کنند زیرا وقتی کاری در شهرستان انجام نشد مردم به توجیهات مختلف گوش نمی‌دهند.
فرماندار شهرضا تصریح کرد: افکار عمومی بزرگترین و مهمترین دادگاهی است که هر مسئول باید در پیشگاه آن قرار گرفته و برای هرکاری که انجام داده یا انجام نداده پاسخگو باشد.
گلابی عنوان کرد: متأسفانه بخش زیادی از اعتباراتی که مدیران فعلی هر دستگاه جذب می کنند نیز برای پرداخت دیون سالهای گذشته آن دستگاه در نظر گرفته می‌شود که این مسئله مانع از انجام تعهدات و ارائه خدمات به مردم در حال حاضر می شود.
وی تأکید کرد: انجام بسیاری از کارها نیز الزاما نیازمند اختصاص بودجه زیاد نیست، در حال حاضر به دنبال الحاق 5 هزار متر به مزیبنای کتابخانه‌ای شهرضا هستیم که سهم قابل ملاحظه ای در توسعه فرهنگی شهرستان دارد.
تعداد بازدید: 139
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal