فرمانداری شهرضا
خانه
1397/08/14 13 آبان نماد آمریکاستیزی ملت ایران است
13 آبان نماد آمریکاستیزی ملت ایران است

علی اصغر رفیعی‌نژاد با بیان اینکه مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی برای همه لازم است، اظهار کرد: نسل جوان و نوجوان کشور باید بدانند افراد هم سن و سال آن‌ها در اوایل انقلاب، چه رشادت‌هایی از خود نشان دادند.

وی با بیان اینکه 13 آبان نماد آمریکا ستیزی ملت ایران است، تصریح کرد: اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی آمریکا نشان می‌دهد که این کشور همواره به دنبال توطئه علیه ملت ایران برای دست‌یابی به اهداف خود بوده است.

فرماندار شهرضا دانشجویان و دانش آموزان را از مهم‌ترین یاران امام خمینی(ره) در مبارزات انقلابی دانست و افزود: آمریکایی‌ها تا آخرین روزهای حضور در ایران، تلاش می‌کردند تا با اراده انقلابی ملت ایران مبارزه و از ادامه مسیر انقلاب جلوگیری کنند.

رفیعی نژاد با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان در دوران دفاع مقدس در کنار سایر رزمندگان از کشور دفاع کردند، تصریح کرد: اعزام 550 هزار دانش آموز به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و 36 هزار شهید دانش آموز، نشان دهنده تفکرات انقلابی و روحیه ایمانی دانش آموزان است.

وی با اشاره به750 شهید شهرضا، اظهار کرد: 153 نفر از این شهیدان دانش آموز، 20 نفر معلم، 15 نفر طلبه و 21 نفر دانشجو بوده‌اند.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه امروز دانش آموزان و دانشجویان باید با فلسفه و آرمان‌ انقلاب آشنا شوند، خاطرنشان کرد: لازم است، فرهنگ غنی انقلاب اسلامی که متأثر از تعالیم اسلامی است به نسل‌های سوم و چهارم انقلاب منتقل شود.

رفیعی نژاد با بیان اینکه مهم‌ترین نیاز کشور در حال حاضر تربیت نیروی جوان متخصص و آشنا به فناوری‌های جدید است، یادآور شد: آنچه در آینده بیش از هر چیزی نیاز کشور است، متخصصان متعهدی است که برای اعتلای انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

وی اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس دانش آموزان به جای حاضر شدن با کیف و کتاب در مدرسه، با کوله‌پشتی و مهمات در میدان جنگ حاضر شدند؛ آنان به همه ما درس بصیرت و دینداری آموختند.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه امروز کلاس‌های درس مهمترین سنگر دانش آموزان در مبارزه با استکبار جهانی است، تصریح کرد: ضرورت علم آموزی به معنای بی‌اهمیت بودن حفظ آمادگی نظامی نیست، زیرا لحظه‌ای غفلت از دسیسه‌های دشمن، نتایج زیان‌ باری به همراه دارد.

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal