فرمانداری شهرضا
خانه
1397/08/12 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت :
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت :

محمد علی شجاعی عصر روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرضا که در سالن شهید باهنر فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: بانک های شهرستان باید تا 15 روز آینده مشکلات سرمایه‌گذاری و تسهیل فرایند واگذاری تسهیلات اشتغالزایی را در شهرستان بر طرف کرده و گزارش آن را به فرمانداری بدهند.

وی تصریح کرد: مدیران شعب بانک‌های شهرضا باید پرونده‌های درخواست تسهیلات اشتغالزایی را تا مشخص شدن نتیجه، پیگیری کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: مدیران شهرستان در مقابل تعطیلی واحدهای تولیدی مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

شجاعی با بیان این که امروز نیاز به مدیران دلسوز و کار آمد است افزود: مدیرانی که نسبت به وضعیت جامعه و رضایت مردم تلاش نمی کنند دیگر قرار نیست به پست مدیریتی ادامه دهند.

وی با بیان این که ظرفیت های اشتغالزایی در شهرستان شهرضا بسیار بالا بوده گفت: متاسفانه به دلیل ناکارآمدی برخی از مدیران رتبه شهرستان در زمینه جذب تسهیلات فراگیر در استان 13، تسهیلات مشاغل خانگی 24 ، اشتغال روستایی 6 و کارورزی 18 است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت : نبود حس مسئولیت در برخی مدیران موجب شده طبق آخرین سرشماری ، جمعیت فعال شهرضا 53 هزار نفر شود و نرخ بیکاری شهرستان 9.8 دهم درصد که از
مجموع 20 هزار دانش آموخته شهرضایی ، چهار هزار نفر بیکار می شوند.

شجاعی با بیان این که قوانین و مقررات مصوب شده و کسی حق ندارد فتوای اضافی صادر کند گفت: خود مختاری در عملکرد ادارات و بانک‌ها شهرستان بی‌معنا است.

وی مهاجرت از روستا به شهر را یکی از مشکلات استان اصفهان برشمرد و افزود: کاهش جمعیت روستایی استان، ناشی از عدم اجرای توسعه متوازن بوده است.

تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal