فرمانداری شهرضا
خانه
1397/04/19 بدون حاشیه خدمت کنید
بدون حاشیه خدمت کنید

علی اصغر رفیعی نژاد صبح امروز (دوشنبه) در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان، تأکید کرد: استفاده از کالای ایرانی یکی از مهم ترین معروفاتی است که همه مدیران اجرایی باید به آن عمل کنند.

وی ادامه داد: بهینه سازی مصرف انرژی، استفاده درست از فضای مجازی و تولید دانش‌های بومی از جمله مواردی است که همه بخش‌های باید به آن توجه کنند.

فرماندار شهرضا با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت، تصریح کرد: در شرایط فعلی که مشکلات زیادی در کشور وجود دارد و مسئولان شهرستانی نمی‌توانند مسائل کلان را حل کنند، باید با خدمت بدون حاشیه دلهره و اضطراب مردم را کاهش دهیم و آنان را به آینده انقلاب امیدوار کنیم.

رفیعی نژاد ترویج یأس و ناامیدی در جمعه را منکری بزرگ و نابخشودنی دانست و اضافه کرد: متأسفانه هرکس تریبونی به دست می‌آورد با عقده گشایی از مسائل گذشته و بیان نظرات غیر کارشناسی، باعث ناامیدی مردم می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت خودداری از تبعیض در ارایه خدمات، اظهار کرد: جناح گریی، قومیت گرایی و پارتی بازی در ادارات منکری است که اگر مشاهده شد یا رواج پیدا کرد، مردم را سرخورده و ناامید می‌کند.

فرماندار شهرضا خاطرنشان کرد: متأسفانه با وجود تذکرهای فراوانی که مطرح می‌شود، برخی افراد با استفاده از فضای مجازی افکار عمومی را مخدوش و سبب ناراحتی مردم می‌شوند.

رفیعی نژاد تأکید کرد: اگر با وجود تلاش‌های چندین ساله باز هم منکراتی در جامعه وجود دارد، باید با استفاده از خبرگان و کارشناسان مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد که چرا همچنان اینگونه مسائل در جامعه وجود دارد؟

وی با بیان اینکه لازم است حساسیت مردم نسبت به مسائل مهم جامعه برانگیخته شود، تصریح کرد: دولت نمی‌تواند در همه امور دخالت و آن‌ها را مدیریت کند.

فرماندار شهرضا با اشاره به دوچرخه سواری بانوان، تأکید کرد: دوچرخه سواری در قانون جرم شناخته نشده است، بنابراین پلیس و دستگاه قضایی نمی‌توانند با آن برخورد کنند، اما این مسئله به معنای عدم ایراد فقهی و عرفی به دوچرخه سواری بانوان نیست، اما می‌توان با فرهنگ سازی آن را در مسیر درست هدایت کرد.

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal