فرمانداری شهرضا
خانه
1397/02/13 فرماندار شهرضا: استقرار 500 خانوار عشایری در شهرضا
فرماندار شهرضا: استقرار 500 خانوار عشایری در شهرضا
علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در مراسم آغاز ورود عشایر به مناطق عشایری شهرستان شهرضا، اظهار کرد: لوله‌گذاری به طول دو هزار متر و با اعتباری بالغ بر 200 میلیون ریال در تنگ گله، سلطان خلیل و هوک، ایجاد استخر ذخیره آب به ظرفیت 1600 مترمکعب و با اعتبار 500 میلیون ریال، از جمله خدمات عمرانی ارایه شده به عشایر منطقه بوده است.

وی تصریح کرد: عشایر منطقه بیشتر در مناطقی همچون اطراف روستاهای کهرویه، هونجان، هوک، پنجگان، خروس‌گلو، تنگ گله و گلاجیک، ساکن هستند.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه تعداد 50 هزار رأس دام عشایری در مناطق مختلف شهرضا وجود دارد، اظهار کرد: در این شهرستان 500 خانوار عشایری با جمعیتی بالغ بر 3220 نفر مستقر از حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی برخوردار می‌شوند.

رفیعی‌نژاد با اشاره به توزیع 26 دستگاه پکیج خورشیدی به ارزش 120 میلیون ریال بین خانوارهای عشایری این شهرستان، گفت: انتقال 1200 مترمکعب آب با استفاده از دو تانکر و اختصاص اعتباری بالغ بر 1200 میلیون ریال، انجام شده است.

وی با اشاره به تیغ زنی حدود 300 کیلومتر از راه‌های عشایری این شهرستان، اظهار کرد: این عملیات‌ها با اختصاص اعتباری بالغ بر 190 میلیون ریال انجام شده است.
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal