فرمانداری شهرضا
خانه
1397/02/04 برنامه نمادین پاکسازی محیط زیست با حضور مسئولان شهرضا و با شعار «نه به کیسه‌های پلاستیکی» در بخشی از منطقه مسکونی سروستان برگزار شد.
برنامه نمادین پاکسازی محیط زیست با حضور مسئولان شهرضا و با شعار «نه به کیسه‌های پلاستیکی» در بخشی از منطقه مسکونی سروستان برگزار شد.

علی‌اصغر رفیعی‌نژاد، فرماندار شهرضا در حاشیه برنامه نمادین پاکسازی محیط زیست شهرضا،صیانت از محیط طبیعی پیرامون ما وظیفه‌ای است که برعهده همه افراد است.

وی با بیان اینکه سهل انگاری در حفظ محیط زیست آسیب‌های زیادی به دنبال دارد، تأکید کرد: باید فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست از دوران کودکی و سال‌های تحصیل در مدارس آغاز شود.

فرماندار شهرضا اظهار کرد: مسئولان باید در برنامه‌هایی که باهدف پاکسازی محیط زیست برگزار می‌شود، حضوری فعال و پیشتاز داشته باشند.

رحیم جافری، شهردار شهرضا نیز در این‌خصوص گفت: حفظ سلامت محیط زیست و جلوگیری از گسترش آلایندگی‌های زیستی، بخش مهمی از رسالت مدیریت شهری است.

وی با تأکید برضرورت فرهنگ سازی در این زمینه، اظهار کرد: شهرداری‌ با برگزاری برنامه‌های مختلف به مناسبت‌های مختلف و باهدف حفظ محیط زیست، فرهنگ صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست را ترویج می‌کند.

شهردار شهرضا مشارکت همه مسئولان را لازمه حفظ محیط زیست دانست و تصریح کرد: مردم و مسئولان در این زمینه مسئولیت دارند، زیرا ثمرات پاکسازی یا آلودگی محیط زیست، متوجه همه افراد جامعه است.

تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal