فرمانداری شهرضا
خانه
1396/12/28 علی اصغر رفیعی نژاد، فرماندار شهرضا در آستانه سال جدید به دیدار آیت الله نجفی، جانباز واقعه هفت تیر در شهرضا رفت
علی اصغر رفیعی نژاد، فرماندار شهرضا در آستانه سال جدید به دیدار آیت الله نجفی، جانباز واقعه هفت تیر در شهرضا رفت

جانباز واقعه هفت تیر:
مسئولان باید در عمل به دستورات دینی پیشگام باشند.
جانباز واقعه هفت تیر گفت: مسئولان باید در عمل به دستورات دینی و رعایت تقوای الهی پیشگاه باشند زیرا در حکومت اسلامی زمینه مناسب برای کسب ملکه تقوا فراهم شده است.
علی اصغر رفیعی نژاد، فرماندار شهرضا در آستانه سال جدید به دیدار آیت الله نجفی، جانباز واقعه هفت تیر در شهرضا رفت.
آیت الله قدرت الله نجفی در این جلسه با اشاره به فرازهایی از سخنان حضرت علی(ع) در نهج البلاغه، اظهار کرد: روش علوی در حکومت‌داری باید همواره مورد توجه مسئولان باشد.
وی، ادامه داد: همه مسئولان به استفاده از نظر مشاوران و افراد باتجربه نیاز دارند، به همین دلیل ضرورت دارد که اتاق فکر را تشکیل دهند.
جانباز واقعه هفت تیر، تأکید کرد: البته بعد از تشکیل اتاق فکر باید نظرات متخصصان را به کار ببرند و برای خدمت به مردم از آن استفاده کنند.
آیت الله نجفی، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع اعضای مجلس خبرگان، بیان کرد: ایشان در این جلسه و سایر سخنان خود، مسائلی دقیقی را می فرمایند که باید مورد توجه همه قرار بگیرد زیرا این سخنان مبتنی بر سالها تلاش برای خدمت به مردم و تحمل سختی‌های فراوان است.
وی، گفت: مسئولان باید در عمل به دستورات دینی و رعایت تقوای الهی پیشگاه باشند زیرا در حکومت اسلامی زمینه مناسب برای کسب ملکه تقوا فراهم شده است.
جانباز واقعه هفت تیر، تصریح کرد: باید فراجناحی و تنها برای رضا خدا و پاسداشت خون شهدا تلاش کنیم تا بهترین خدمات را به مردم ارایه دهیم زیرا مردم شهیدپرور و ولایتمدار ایران ثابت کرده اند که لیاقت دریافت بهترین خدمات را دارند.
فرماندار شهرضا نیز در این دیدار، عنوان کرد:مهمترین هدف بنده از حضور در شهرضا خدمت به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرضا است.
علی اصغر رفیعی نژاد، گفت: تلاش می کنم تا رضای خدا و پاسداشت هدفی که شهدا برای آن ایثار کردند و آرمانهای انقلاب اسلامی و منویات رهبری را همواره در نظر داشته باشم.
تعداد بازدید: 106
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal