فرمانداری شهرضا
خانه
1398/07/16 اجازه تعطیلی صنایع موجود شهرضا را نمی‌دهیم
اجازه تعطیلی صنایع موجود شهرضا را نمی‌دهیم سرپرست فرمانداری شهرضا با تأکید بر این‌که در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی در درجه اول نباید اجاره دهیم صنایع موجود تعطیل شوند، گفت: باید در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بتوانیم طرح‌های متناسب با منطقه و شرایط اقلیمی شهرضا و سیاست‌گذاری‌های کلان کشور اجرا کنیم.
ناصر اسدی در نشست احزاب سیاسی شهرضا با اشاره به ممانعت دولت آمریکا از دیدار ظریف از نماینده کشورمان در سازمان ملل اظهارداشت: در جنگ هم سابقه نداشته است که وزیر امور خارجه به کشوری برود و تحریم باشد و به او بگویند بیرون از سازمان ملل نمی‌توانی بروی، این اقدام عمق کینه و نفرت دشمنان را می‌رساند.
سرپرست فرمانداری شهرضا با بیان اینکه دولت آمریکا مسائل انسانی را گروگان اهداف سیاسی خود قرار می‌دهد، افزود: آمریکا علاوه بر اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه کشورمان، به دنبال ترسیم شرایط جنگی و یک اجماع بین‌المللی در منطقه و بین‌الملل است که با سیاست‌های مقام معظم رهبری موفق نمی‌شوند.
وی با اشاره به اعمال تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: راهبرد برون رفت از تحریم‌های اقتصادی دشمنان، اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری است؛ اقتصاد مقاومتی طرح‌ها و پروژه‌های خاص خود را دارد و باید این پروژه‌ها و طرح‌ها به جریان بیفتد.
اسدی با تأکید بر این‌که در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی در درجه اول نباید اجاره دهیم صنایع موجود تعطیل شوند، بیان کرد: باید در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بتوانیم طرح‌های متناسب با منطقه و شرایط اقلیمی شهرضا و سیاست‌گذاری‌های کلان کشور اجرا کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرضا با تأکید بر شناسایی استعدادها و توانمندی‌های شهرستان شهرضا عنوان کرد: باید در راستای رشد و توسعه شهرضا تلاش کنیم و در جهت رونق تولید و ارتقای امکانات شهرضا برنامه‌ریزی کوتاه، میان و بلندمدت انجام دهیم و بعضی از سیاست‌گذاری‌ها را متناسب با شرایط شهرضا بومی‌سازی کنیم.
وی با بیان این‌که دغدغه جدی در شهرستان شهرضا با توجه به شرایط موجود، تولید و رونق تولید است، خاطرنشان کرد: در فرمانداری شهرضا به روی همه باز است، در این مسیر نیاز به کمک همه مردم شهرستان داریم.
اسدی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 40 انتخابات در کشور برگزار کردیم و همه انتخابات‌ها به خاطر شرایط خاصی، خاص بوده و این دوره هم خاص است، همکاری همه مردم می‌تواند یک انتخاب پر شور را رقم بزند.
سرپرست فرمانداری شهرضا با اشاره به این‌که افزایش مشارکت مردم تضمین انقلاب اسلامی است، ادامه داد: مردم به این باور رسیدند که اگر یک روندی را قبول ندارند با انتخابات می‌توانند آن را تغییر دهند و این امر سبب ایجاد امیدواری در مردم می‌شود.
وی با اشاره به این‌که امید یک سرمایه اجتماعی است و اعتماد و امیدواری مردم دو شاخصه مهم این سرمایه اجتماعی است، اضافه کرد: انتخابات این سرمایه اجتماعی را رقم می‌زند، با انتخابات می‌توانیم شرایط نو را ایجاد کرد.
اسدی با تأکید بر این‌که باید زمینه‌های حضور حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنیم، افزود: تحریم‌ها و فشارها و جنگ اقتصادی در کشور وجود دارد، اما مردم آزادی و انقلاب اسلامی را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند، اگر چه بعضی از بی مدیریتی‌ها مشکلاتی را ایجاد کرده است.
در ادامه سرپرست فرمانداری با اشاره به این‌که انتخابات امسال تحت تأثیر فضاهای رسانه‌ای است و می‌تواند دستخوش تغییرات و فضاسازی شود، خاطرنشان کرد: بنای ما انتخابات قانون‌مند و مشارکت حداکثری مردم است.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر این‌که اگر مردم مسؤولان را نقد نکنند این ریاست‌ها به درد نمی‌خورد، گفت: اگر مشکلی در شهرضا و ادارات آن است به فرمانداری گزارش دهید، بیشتر نیروهای ادارات خوب و کارآمد هستند اما نیروهایی هم هستند که دوراندیشی ندارند.
 اسدی با تأکید بر این‌که شهرضا باید به جایگاه واقعی خود برسد، بیان کرد: از نیروهای سیاسی شهرضا در هر قالبی و جناحی استقبال می‌کنیم و کار را فدای هیچ گروه و باند و جناحی نمی‌کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرضا تصریح کرد: گروه‌های مختلف سیاسی و نقد منصفانه باید باشد تا کارها پیش برود، اگر نقد نباشد به آن اهدافی که داریم، نمی‌رسیم، گروه‌های مختلف سیاسی علاوه بر نقدهای اقتصادی و اجتماعی می‌توانند در جهت پیشبرد کارها، نقد سیاسی هم بکنند.
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal