فرمانداری شهرضا
خانه
1398/05/09 اولویت نخست شهرستان شهرضا تأمین آب است
اولویت نخست شهرستان شهرضا تأمین آب است فرماندار شهرضا گفت: اولویت نخست شهرستان شهرضا تأمین آب است، یک اتفاق غیرمنتظره آب شهرستان شهرضا را قطع و با مشکل روبه رو کرد.
علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان شهرضا با بیان این‌که حدود 3 درصد اعتبارات استان اصفهان به شهرضا اختصاص پیدا کرده است، اظهارداشت: 70 درصد از اعتبارات اختصاص پیدا کرده، اعتبارات توازن است.
فرماندار شهرضا با بیان این‌که اعتبارات تملک دارایی شهرستان شهرضا امسال افزایش نداشته است و مانند سال گذشته است، افزود: اعتبارات متوازن 12 شاخه داشت اما امسال به 8 شاخه کاهش یافته است و راه، آب و کتابخانه‌ها از آن حذف شده است.
وی با انتقاد از این‌که شاخص راه را در اعتبارات متوازن حذف کرده‌اند و این یک معضل در استان اصفهان است، گفت: اعتبارات تملک دارایی شهرستان شهرضا 550 میلیون تومان است و در کنار آن به دنبال جذب اعتبارات ملی و استانی هستیم.
رفیعی‌نژاد ادامه داد: سال 96 اعتبارات تملک دارایی شهرضا 11 میلیارد تومان بوده است و اگر بخواهیم به نرخ روز حساب کنیم باید امسال این رقم به 30 میلیارد تومان رسیده باشد اما در سال گذشته این رقم 410 میلیون تومان و امسال کل اعتبارات 550 میلیون تومان است.
فرماندار شهرضا با بیان این‌که وضع شهرستان شهرضا در تخصیص اعتبار نسبت به شهرستان‌های دیگر استان اصفهان مناسب‌تر است، بیان کرد: کشور در حال جنگ اقتصادی است، دشمن جنگ نفتکش‌ها را به راه انداخته و انتقال پول را با مشکل مواجه کرده است.
وی با تأکید بر این‌که همه ما سربازان جنگ اقتصادی هستیم و باید از نظام‌مان دفاع کنیم، تصریح کرد: در حال حاضر با صرفه‌جویی و اعمال مدیریت صحیح می‌توان شرایط را کنترل کرد.
رفیعی‌نژاد با بیان این‌که مدیران دستگاه‌ها با استفاده از خرد جمعی تصمیم بگیرند، عنوان کرد: ادارات ساختمان‌های نیمه‌کاره را به بخش خصوصی واگذار کنند با این وضعیت اقتصادی و تخصیص بودجه، قادر به تکمیل ساختمان‌ها نیستیم.
فرماندار شهرضا با بیان این‌که ساختمان‌های نیمه کاره صرفه اقتصادی برای دولت ندارد، ادامه داد: باید از تصدی‌گری جدا شویم، بنابراین دستگاه‌هایی که پروژه‌های نیمه تمام دارند، به بخش خصوصی واگذار کنند.
وی با تأکید بر این‌که یکی از راه‌های اقتصاد مقاومتی واگذاری پروژه‌ها و ساختمان‌های نیمه‌کاره به بخش دولتی است، خاطرنشان کرد: اولویت نخست شهرستان شهرضا تأمین آب است، یک اتفاق غیرمنتظره آب شهرستان شهرضا را قطع و با مشکل روبه رو کرد و در درجه بعد مسائل راه، راهداری و شهرسازی، بهداشت و مسائل فرهنگی است.
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal