فرمانداری شهرضا
خانه
1398/03/22 شورای شهر باید در حیطه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برنامه ریزی داشته باشد
شورای شهر باید در حیطه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برنامه ریزی داشته باشد فرماندار شهرستان شهرضا گفت: توجه به امور فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از سوی مدیریت شهری ضروری است.
رفیعی نژاد در جلسه شورای شهر که در محل ساختمان این شورا برگزار شد گفت: بی تردید خدمت رسانی شهرداری و شورای شهر شهرضا در زمینه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید با برنامه ای مدون صورت بگیرد و جای هیچ شکی نیست که شهرضا مهد علم و عرفان در زمینه های فرهنگی پیشتاز باشد بر همین اساس لازم است در این دوره مدیریت شهری به اقدامات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی توجه زیادی شود.

وی تصریح کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا نمادی از مردم سالاری دینی و همچنین ظرفیتی عظیم برای خدمت رسانی به شهروندان جامعه به شمار می رود که آن را باید یکی از ثمرات مهم انقلاب شکوهمند اسلامی دانست.

فرماندار شهرضا گفت: امروز با بلوغی که برای شورای شهرها اتفاق افتاده باید شورای شهر از فکر مسایل کالبدی شهرها قدم فراتر بگذارد.

رفیعی نژاد با بیان این که دیگر اعضای شورا نباید فقط به فکر آسفالت فلان کوچه باشند گفت: آن چه نیاز هست بعد از 20 سال از گذشت شوراها حضور در حیطه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کلان شهرها است.

وی تصریح کرد: نیاز جامعه ما وارد شدن تفکر مردمی به مسایل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

فرماندار شهرضا گفت: برای حل مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه نیاز به مشارکت مردمی است.

رفیعی نژاد با بیان این که باید برای نشاط مردم برنامه ریزی داشته باشیم گفت: شادی و نشاط از ضرورت های زندگی است و تولید و گسترش این امر مهم در جامعه باید در اولویت کار شورای شهر قرار گیرد.

وی با بیان این که باید حضور مردم را در اجتماع فعال تر کنیم گفت: تربیت و پرورش جوانان فعال، بانشاط، با انگیزه و متفکر باید در بستر جامعه و در حوزه اجتماعی شکل بگیرد.

فرماندار شهرضا با بیان این که شهرداری ها باید به درآمد زایی مطلوب برسند گفت: بخش خصوصی باید در تمام زمینه ها مشارکت داده شود و این وظیفه شورا است.

رفیعی نژاد با اشاره به این که گره های کور مدیریت شهر با تدبیر شورا  باید حل بشود گفت: همه باید با وحدت در راستای اهداف خدمت به مردم حرکت کنند.

وی حرکت شورا در جهت عدالت اجتماعی را ضروری دانست و گفت: باید از تک روی ها اجتناب کرد نباید نظر یک شخص  به اعضای شورا تحمیل شود.

فرماندار با بیان این که نصف جمعیت جامعه را بانوان تشکیل داده اند گفت: باید به مسایل و مشکلات بانوان توجه ویژه ای شود.

تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal