فرمانداری شهرضا
خانه
1398/03/13 فرماندار شهرستان شهرضا گفت:  توجه به سلایق و جنسیت ها در برنامه های اوقات فراغت باعث بروز استعداد ها می شود
فرماندار شهرستان شهرضا گفت: توجه به سلایق و جنسیت ها در برنامه های اوقات فراغت باعث بروز استعداد ها می شود فرماندار شهرستان شهرضا گفت: توجه به سلایق و جنسیت ها در برنامه های اوقات فراغت باعث بروز استعداد ها می شود.

علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت کشور از جوانان،نوجوانان و خردسالان تشکیل شده است ، افزود: اگر بتوانیم این جمعیت هدف را هدایت ، انرژی آن ها را مدیریت و از آن ها استفاده کنیم ، گام های بلندی را در جهت توسعه برداشته ایم زیرا آینده سازان توسعه جوانان هستند.

رفیعی نژاد تصریح کرد: با تقویت روحیه مسئولیت پذیری در جوانان می توان مسئولیت ها را به جوانان واگذار کرد.

وی بیان کرد: باید زمینه را به گونه ای فراهم کنیم تا جوانان دامن گیر ناهنجاری های اجتماعی نشوند.

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: تعلیم و تربیت در وهله اول کانون خانواده است و نهاد ها و ادارات در بخش تعلیم و تربیت مکمل فعالیت خانواده ها هستند.

رفیعی نژاد با اشاره به اینکه باید برای پربارتر شدن اوقات فراغت تلاش کنیم، تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان محور فعالیت های اوقات فراغت امسال در شهرستان است.

وی به آمار سال گذشته پایگاه های اوقات فراغت اشاره کرد و افزود: در سال گذشته 21 هزار و 823 نفر فراگیر در قالب 12 هزار و 497 نفر دختر و 9 هزار و 323 نفر پسر ، 197 پایگاه و همکاری 13 دستگاه دولتی ، فعالیت داشتند.

فرماندار شهرستان شهرضا با تاکید بر توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و روستا ها گفت : با توجه به این مناطق زمینه را برای توسعه فراهم کنیم.

رفیعی نژاد تصریح کرد: تنوع در برنامه های اوقات فراغت، توجه به سلایق و جنسیت ها باعث بروز استعداد ها، شناسایی و پرورش آن می شود.

وی افزود: در برنامه های اوقات فراغت از ظرفیت های مساجد، پایگاه های بسیج، فضای عمومی پارک ها و کتابخانه ها استفاده شود.

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal