فرمانداری شهرضا
خانه
1398/03/09 سختگیری‌های بی‌مورد و شخصی نباید در جامعه اعمال شود
سختگیری‌های بی‌مورد و شخصی نباید در جامعه اعمال شود فرماندار شهرضا گفت: فاصله بین نسل دیروز و امروز نباید افزایش پیدا کند و سختگیری‌های بی‌مورد و شخصی نباید در جامعه اعمال شود.
علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرضا با بیان این‌که با حضور مردم در صحنه همه توطئه‌ها و خواب‌هایی که دشمن برای مردم دیده بود، خنثی شد، اظهار داشت: دشمن وقتی دید که هیچ آثاری از وحشت و ترس در مردم مشاهده نمی‌شود و مردم علیه حکومت به خیابان‌ها نیامدند، تغییر روش داد و عقب‌نشینی کرد.
فرماندار شهرضا با بیان این‌که رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و حضور همیشه در صحنه مردم با وجود تمام سختی‌ها و کاستی‌ها دشمن را با شکست مواجه کرد، افزود: هوشیار کردن مردم در زمان توطئه‌های دشمن وظیفه ستاد احیا است.
وی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: باید با سودجویان و کسانی که احتکار می‌کنند و در مقابل مردم قرار دارند، برخورد قاطع شود.
رفیعی‌نژاد در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر درک نیازهای فرهنگی و اجتماعی نوجوانان و جوانان بیان کرد: فاصله بین نسل دیروز و امروز نباید افزایش پیدا کند و سختگیری‌های بی‌مورد و شخصی نباید در جامعه اعمال شود.
فرماندار شهرضا با بیان این‌که باید زمینه‌های رشد و ترقی برای مردم را با بسترسازی و نه با سختگیری و محدودیت فراهم کنیم، تصریح کرد: شناسایی و درک نیازها و مشکلات جوانان و نوجوانان و بانوان و آقایان باید در اولویت کاری مسؤولان شهرستان شهرضا باشد.
وی با بیان این‌که باید برای مسائل اجتماعی و فرهنگی راه حل‌های فرهنگی و اجتماعی ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: باید مسائل امنیتی و انتظامی را تبدیل به مسائل فرهنگی و اجتماعی کنیم.
رفیعی‌نژاد با تأکید بر این‌که باید از ظرفیت‌ها مردمی استفاده کنیم، ادامه داد: نباید از حضور مردم در مجالس عمومی هراس داشته باشیم، مردم باید در صحنه باشند، یک جامعه بی‌تفاوت و بی‌حال یک سم مهلک است.
فرماندار شهرضا با اشاره به آغاز انتخابات گفت: از دهم خرداد ماه ثبت‌نام انتخابات آغاز می‌شود و باید مردم را به حضور پر رنگ در انتخابات تشویق کنیم و نگذاریم بداخلاقی‌ها و بی‌ادبی‌ها در زمان انتخابات رونق پیدا کند.
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal