فرمانداری شهرضا
خانه
1398/03/05 معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان شهرضا گفت:  قدس نماد وحدت امت اسلام در مقابل استکبار است
معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان شهرضا گفت: قدس نماد وحدت امت اسلام در مقابل استکبار است معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان شهرضا گفت: روز قدس را قدرت نمایی اسلام در مقابل استکبار جهانی دانست.

محمد حسین داراب در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در فرمانداری شهرستان گفت: روز قدس میراث بزرگ امام (ره) و نماد انسجام و پویایی جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است.

وی تصریح کرد: روز قدس نتیجه طراحی هوشمندان و مهندسی مدبرانه ی امام خمینی (ره) برای نشان دادن قدرت و اراده امت اسلامی در برابر استکبار است.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرضا با دعوت از مردم روزه دار شهرضا برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس افزود: این روز مبارک، میراث بزرگ حضرت امام خمینی (ره) و نماد انسجام و پویایی جهان اسلام برای دفاع از آرمان فلسطین و مقاومت برابر ظلم، تجاوز و سلطه طلبی رژیم صهیونیستی و حامیان آن است.

داراب گفت: مساله فلسطین در اندیشه امام از چنان جایگاه والایی برخودار بود که آن را فراتر از زمان و مکان می دید از این رو آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کرد تا جهانیان برای حمایت از مردم مظلوم این کشور بپاخیزند.

وی تصریح کرد: روز قدس روز حمایت و همبستگی با مظلومان، یادگار امام راحل بوده و جلوه‌ای از اتحاد و انسجام دنیای اسلام است.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرضا گفت: حضرت امام همواره وحدت کلمه، اتحاد و همبستگی مردم و مسئولان را رمز نهایی حل تمام مشکلات و توطئه های دشمنان می دانست.

داراب گفت: روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش متحد و یکپارچه علیه ظلم و بیدادگری، پرچم عدالت طلبی را در جهان به اهتزار درآورد.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal