فرمانداری شهرضا
خانه
1398/02/24  فرماندار شهرستان شهرضا گفت: فرهنگ کمک به زندانیان غیر عمد باید در جامعه نهادینه شود
فرماندار شهرستان شهرضا گفت: فرهنگ کمک به زندانیان غیر عمد باید در جامعه نهادینه شود - فرماندار شهرستان شهرضا گفت: فرهنگ کمک به زندانیان غیر عمد در جامعه باید نهادینه شود.
رفیعی نژاد در مراسم جشن گلریزان آزادی زندانیان بی بضاعت جرایم مالی و غیر عمد در تالار باغ صبا گفت: امیدواریم با برگزاری جشن های گلریزان و کمک خیران این افراد زندانی غیر عمد، آزادی خود را بدست آورند.

وی تصریح کرد: دستگیری از نیازمندان و کمک به افراد آبرومند گرفتار از جمله فرهنگ های دیرینه کشور ما است که در طول تاریخ کشور مورد توجه مردم بوده است.

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: یکی از اهدافی که بدنبال تحقق آن علاوه بر جمع آوری کمک های مردم نوعدوست در جشن های گلریزان هستیم آگاه سازی مردم به برخی جرائم است که زندانیان غیرعمد را گرفتار کرده است.

رفیعی نژاد گفت:  در سال گذشته از محل کمک های وصولی مردم نوعدوست شهرستان،  50 نفر از زندانیان جرایم مالی و غیرعمد از زندان شهرستان آزاد شدند.

وی تصریح کرد: ابراز امیدواری کرد که با همراهی مردم و خیران در ماه مبارک رمضان، زندانیان غیر عمد بیشتری در شهرستان از زندان آزاد شوند.

فرماندار  شهرضا با بیان این که قربانی واقعی، خانواده زندانیان هستند، تصریح کرد: بدون شک اعتبارات کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی کفاف رسیدگی نخواهد کرد پس باید حمایت از خانواده زندانیان به عنوان عضوی از جامعه فرهنگ سازی شود
تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal