فرمانداری شهرضا
خانه
1398/02/21 تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) در جامعه ضروری است
تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) در جامعه ضروری است - فرماندار شهرستان شهرضا گفت: مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل(ره) بهترین فرصت برای ارائه و تبیین اندیشه های ایشان است.
اصغر رفیعی نژاد در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت رحلت امام خمینی(ره) که در فرمانداری شهرضا برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان تصریح کرد:  مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) یکی از جدی ترین مراسم کشور است که پایبندی ما به آرمان های امام (ره) و ارزش های انقلاب را به نمایش می گذارد.

رفیعی نژاد گفت: اگر ابعاد شخصیتی امام برای نسل جوان و نوجوان تبیین شود آن ها نیاز به الگوی دیگری ندارند.

وی افزود: نسل چهارم انقلاب اگر دنبال انسانی والا، پرتلاش و شایسته در همه عرصه های دینی و ملی باشد امام (ره)  بهترین الگو است.

فرماندار شهرضا بیان داشت: در ماه مبارک رمضان تجمع های مردمی بیشتری مانند جلسات قرآن و سخنرانی برگزار می شود که باید از این فرصت برای بیان ویژگی های خاص امام (ره) استفاده کرد.

رفیعی نژاد اظهار داشت: امام خمینی(ره) در بدترین زمان و موقعیت ها که ایرادهای اساسی به دین گرفته می شد و همه ارگان ها، حتی آموزش و پرورش در پی دین زدایی از جامعه بودند، قیام کرد.

وی آزاد اندیشی، نظم و وقت شناسی، حسن خلق ضمن قاطعیت، علم و اجتهاد را از ویژگی های شاخص امام راحل(ره) برشمرد و افزود: شاخصه دیگر امام این بود که به نیازهای زمان خودش بر اساس ضرورت همان زمان پاسخ می داد.

فرماندار شهرضا گفت: روحیه امام (ره) امیدبخشی مستمر به جامعه در سخت ترین شرایط جنگی و اقتصادی کشور بود که  باید برای همه مدیران امروز سرمشق باشد.

تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal