فرمانداری شهرضا
خانه
ارتباط با فرماندار
 ‌فرماندار شهرستان شهرضا
جناب آقای دکتر علی اصغر رفیعی نژاد
آخرین اخبار
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت مقام روز زن و مادر پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت مقام روز زن و مادر
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن
1396/12/17
سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا، در جلسه شورای پدافندغیر عامل بیان کرد: بسیاری از تهدیداتی که در اطراف ما وجود دارد دشمن پایه نبوده و با رعایت موازین ایمنی و علمی قابل پیشگیری هستند. سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا، در جلسه شورای پدافندغیر عامل بیان کرد: بسیاری از تهدیداتی که در اطراف ما وجود دارد دشمن پایه نبوده و با رعایت موازین ایمنی و علمی قابل پیشگیری هستند.
سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا، در جلسه شورای پدافندغیر عامل بیان کرد: بسیاری از تهدیداتی که در اطراف ما وجود دارد دشمن پایه نبوده و با رعایت موازین ایمنی و علمی قابل پیشگیری هستند.
1396/12/14
 یکی از مهمترین مسائلی که آسیب های زیادی برای افراد و جامعه به دنبال داشته است، غفلت از مطالعه و افزایش دانش و آگاهی از این طریق است. یکی از مهمترین مسائلی که آسیب های زیادی برای افراد و جامعه به دنبال داشته است، غفلت از مطالعه و افزایش دانش و آگاهی از این طریق است.
یکی از مهمترین مسائلی که آسیب های زیادی برای افراد و جامعه به دنبال داشته است، غفلت از مطالعه و افزایش دانش و آگاهی از این طریق است.
1396/12/13
 قرآن کریم مهمترین سند حقوق شهروندی در کشور است. قرآن کریم مهمترین سند حقوق شهروندی در کشور است.
سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا، در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی بیان کرد: قرآن کریم مهمترین سند حقوق شهروندی در کشور است.
1396/12/10
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal