فرمانداری شهرضا
خانه
1396/06/12 فرماندارشهرستان شهرضا:در دوران دفاع مقدس همه مردم ایران در برابر یک تهاجم همه جانبه به کشور ایستادگی کردند و حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند.
فرماندارشهرستان شهرضا:در دوران دفاع مقدس همه مردم ایران در برابر یک تهاجم همه جانبه به کشور ایستادگی کردند و حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند.
محسن گلابی در جلسه ستاد بزرگداشت و نکوداشت هفته دفاع مقدس سال 96 عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس همه مردم ایران در برابر یک تهاجم همه جانبه به کشور ایستادگی کردند و حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند.
وی اضافه کرد: امروز هم همه کشورهای استکبارگر جهان به سرگردگی امریکا در حال توطئه بر علیه جمهوری اسلامی ایران هستند، پس باید با همان روحیه در برابر این مرحله از تهاجمات هم ایستادگی کنیم.
فرماندار شهرضا تصریح کرد: در شرایط فعلی کشور در شرایط تحریم از سوی بیگانگان قرار دارد، این در حالی است که ضرورت خوکفایی در همه عرصه‌ها هم هر روز بیشتر احساس می‌شود پس حل مشکلات اقتصادی مهمترین عرصه دفاع مقدس در زمان حاضر است.
گلابی گفت: باید در عمل پیرو شهدا باشیم، شعار دادن دردی را درمان نمی‌کند، دفاع مقدس امروز ما در عرصه اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات اقتصادی است که باید با روحیه جهادی در این زمینه وارد عمل شویم.
وی اظهار کرد: اگر در دوران دفاع مقدس از نوجوان 13 ساله تا کهنسالترین افراد در صحنه دفاع از کشور حاضر شدندف در این زمان هم باید همه افراد با احساس مسئولیت و در هر جایگاهی که قرار دارند، وارد عمل شوند.
فرماندار شهرضا در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: دفاع از حرم نیز عرصه دیگری است که امروز شهیدانی همچون محسن حججی با حضور در آن همه دنیا را تحت تأثیر حماسه آفرینی خود قرار می‌دهند.
تعداد بازدید: 31
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal