فرمانداری شهرضا
خانه
1396/01/30 فرماندار شهرضا:ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ انقلاب باپایبندی و تعهد خود به آرمانهای متعالی امام راحل (ره)، رهبر مظعم انقلاب و انقلاب اسلامی ثابت کرده است.
فرماندار شهرضا:ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ انقلاب باپایبندی و تعهد خود به آرمانهای متعالی امام راحل (ره)، رهبر مظعم انقلاب و انقلاب اسلامی ثابت کرده است.
محسن گلابی – فرماندار شهرضا در مراسم گرامیداشت 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ انقلاب با پایبندی و تعهد خود  به آرمانهای متعالی امام راحل (ره)، رهبر مظعم انقلاب و انقلاب اسلامی ثابت کرده است.
وی اضافه کرد: ارتش در سالهای ابتدای پیروزی انقلاب با مقابله قاطع با عناصر ضد انقلاب در مناطق مرزی و در دوران دفاع مقدس با ایستادگی دلیرانه در برابر تهاجم همه جانبه دشمنان به خاک کشورمان، پایمردی، رشادت، ایمان و ولایتمداری خود را نشان داد.
فرماندار شهرضا تصریح کرد: ارتش در دوران بعد از دفاع مقدس نیز با تکیه بر توان استعداد نیروهای داخلی و جوانان مستعد کشورمان توانست در تولید همه انواع جنگ افزارها به خودکفایی برسد تا جایی که امروز این نیرو نقش ارزنده‌ای در توان دفاعی کشورمان دارد.
گلابی گفت: امام راحل با اقدام تاریخی خود در صدور فرمان سه ماده‌ای در حقیقت به موجودیت ارتش مشروعیت بخشیدند و این اقدام برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار شد.
در بخش دیگری از سخنان خود، گروه 22 توپخانه ارتش مستقر در شهرضا را به عنوان بزرگترین یگان توپخانه این نیرو دانست و افزود: این یگان نه تنها در همه رسته‌های مختلف نظامی برتر است بلکه در حوزه عقیدتی نیز اقدامات در خور توجهی انجام داده که تربیت 400 حافظ قرآن کریم بخشی از آن است.
تعداد بازدید: 102
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal