فرمانداری شهرضا
خانه
1396/01/23 فرماندارشهرضا:باید در سال جدید برای مقابله با معضل اعتیاد در شهرستان برنامه عملی داشته باشیم
فرماندارشهرضا:باید در سال جدید برای مقابله با معضل اعتیاد در شهرستان برنامه عملی داشته باشیم
محسن گلابی – فرماندار شهرضا در جلسه «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر» این شهرستان عنوان کرد: باید در سال جدید برای مقابله با معضل اعتیاد در شهرستان برنامه عملی داشته باشیم تا در پایان سال بتوانیم با آمار و اطلاعات دقیق میزان پیشرفت طرحها را ثابت کنیم.
وی اظهار کرد: در شهرضا زیرساختهای بسیار خوبی وجود دارد که مهمترین ان نیروی انسانی فعال، باسواد و متعهد است و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.
رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهرضا بیان کرد: شهرستان شهرضا در همه بخشها خدماتی در سطح ملی و استانی ارائه می‌دهد و در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز باید این اقدام انجام شود.
گلابی ادامه داد: لازم است بانک اطلاعات جامعی از بانوان و مردان معتاد در شهرستان تهیه شود تا به عنوان زیربنای فعالیتهای آینده مورد استفاده قرار گیرد.
عزم جدی ادارات شهرضا برای اشتغال معتادان بهبود یافته
وی در بخش دیگری از سخنان خود، با تأکید بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای کمک به معتادان بهبود یافته، عنوان کرد: ادارات صنعت معدن تجارت و تعاون کار و روفاه اجتماعی وظیفه دارند با تهیه طرحی برای اشتغال این افراد اقدام کنند.
فرماندار شهرضا ادامه داد: ایجاد اشتغال در همه عرصه‌های کشاورزی و صنعتی و ارائه تسهیلات لازم در این زمینه با همکاری بسیج سازندگی و صندوق کارآفرینی امید نخستین و مهمترین اقدامی است که باید در این زمینه اجام شود.
گلابی اضافه کرد: اداره جهاد کشاورزی شهرستان باید زیرساختهای لازم برای کار بهبود یافتگان از اعتیاد در مزارع و اجرای طرحهایی همچون کاشت زعفران توسط این افراد را در دستور کار خود قرار دهد.
وی گفت: در مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان که به عنوان مرکز سفال و سرامیک شهرضا تغییر کرده زمینه مناسب برای آموزش رایگان و خرید تضمینی محصولات تولید شده ایجاد شده که باید از این موقعیت برای اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد نیز استفاده شود./ایمنا
تعداد بازدید: 67
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal