فرمانداری شهرضا
خانه
1396/08/23 پیام تبریک بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
پیام تبریک بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

بسم ا... الرحمن الرحیم

 

 کتاب یکى از ارزشمندترین فرآورده‏هاى بشرى و گنجینه‏ بزرگترین ثروتهاى بشر، یعنى دانش و تحقیق است.              مقام معظم رهبری(حفظه ا...)

 

کتاب غذای روح و بهترین درمان برای بیماری های فکری است. کتاب مثل معلمی ساده و صمیمی و همیشه در دسترس است که بی ادعا و بدون هیچ منتی، هرچه دارد در اختیار ما می گذارد. کتاب خواندن، با نیت خالص عبادتی بزرگ است و ضمن تقویت قوای ذهنی باعث می شود در دراز مدت روی آنچه که مطالعه می کنیم تمرکز کنیم. کتاب محل تجمع و روش انتقال دانش بشری در تمام قرون و اعصار بوده و علیرغم تغییر در روش های مختلف جمع آوری و انتقال علوم و فنون و دانش از نسلی به نسل دیگر، کتاب همچنان ایفاگر نقش اول و اصلی در این امر خطیر و بی بدیل است. در معجزه ماندگار حضرت ختمی مرتبت حضرت محمّد مصطفی(ص) یعنی تنها کتاب جاویدان راهنمائی بشر و مهمترین قسم الهی قرآن، سوگند به قلم است و آنچه می نویسد.

و شما ای کتابداران گرانقدر، کتاب ها این دیرینه یارانتان، اگرچه قاصرند از بیان اما گواهند بر عظمت و شرافت کارتان، کتاب گره خورده است با لحظه لحظه زندگیتان و خوشا به حالتان که چنین همنشینی برای خود برگزیده اید.

اینجانب فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار را به دست اندرکاران این امر خطیر تبریک و تهنیت عرض نموده تلاش های بی دریغشان در عرصه علم و فرهنگ و ادب را ارج نهاده، موفقیّت و بهروزیشان را با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از منویّات رهبر معظم انقلاب (حفظه ا...) از درگاه ایزد منّان مسألت می نمایم.

 

 
محمّد حسین داراب معاون فرماندار شهرستان شهرضا

 

تعداد بازدید: 219
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal