فرمانداری شهرضا
خانه
1396/08/14 پیام تبریک پرسنل فرمانداری و بخشداری شهرستان شهرضا به جناب آقای دکترمهرعلیزاده استاندارمعزز استان اصفهان
پیام تبریک پرسنل فرمانداری و بخشداری شهرستان شهرضا به جناب آقای دکترمهرعلیزاده استاندارمعزز استان اصفهان

بسم ا... الرحمن الرحیم

 

 

خدمت صادقانه، ردای پرافتخاریست بر دوش خدمتگزاران صدیق و خداجوی که پاداشی جز در پیشگاه پروردگار متعال نخواهد داشت و انقلاب اسلامی مفتخر است که چنین نیروهائی از جنس مردم پرورش داده که به برکت آنها پرچم پرافتخار میهن اسلامی را در افق عزت و سربلندی در اهتزاز نگه دارد.

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محسن مهرعلیزاده

استاندار معزز و محترم استان اصفهان

 

با سلام و تحیّت الهی

پس از حمد خداو درود و صلوات بر محمّد و آل محمّد(ص) ،

داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان، حق مسلم مردم ولایتمدار، شهیدپرور و همیشه در صحنه استان اصفهان است. بدینوسیله انتصاب شایسته حضرت عالی که حاکی از حُسن تعهد، تخصص و کارآمدی شما می باشد را صمیمانه تبریک عرض نموده، یقیناً حضور جناب عالی در این مسؤولیت به عنوان خادمی صدیق و دلسوز با کوله باری از تجربه، نوید بخش آینده ای روشن در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال نامیده شده، خواهد بود.

 آرزومندیم استان اصفهان با قدوم پر خیر و برکت شما به افق های وسیع تری از پیشرفت و سربلندی دست یافته و در دولت تدبیر و امید و اعتدال، در جهت پیشرفت، آبادانی، عمران و شکوفایی و حل مشکلات مردم موفق و مؤید باشید.

سلامتی و توفیق روزافزونتان را با اتکال به عنایات الهی در سایه الطاف و توجهات حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) و پیروی از منویّات رهبر معظم انقلاب (حفظه ا...) از درگاه خداوند منّان خواستاریم.

 

 

 

 
پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی شهرستان شهرضا

 

تعداد بازدید: 276
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal