شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۳۰:۴۴

کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ فرمانداری شهرضا در بین ۲۸ فرمانداری استان

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان شهرضا «دکتر سید امیر جعفری» اظهار کرد: این شاخص‌های عملکردی در چند مراحله در سطح استان مورد ارزیابی قرار گرفته و مرحله نهایی آن توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و ارتباطات مردمی وزارت کشور ارزیابی و اعلام شده است.
وی افزود: محور امنیتی انتظامی، توسعه و مشارکت، اجتماعی و فرهنگی، عمران توسعه امورشهری و روستایی، مدیریت بحران، هماهنگی امور اقتصادی، زنان و خانواده، سلامت اداری پاسخگویی و صیانت از حقوق شهروندان محورهای هشتگانه ارزیابی عملکرد است که هرساله توسط وزارت کشور ابلاغ و انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: فرمانداری شهرضا در محورهای متعدد موفق به بهبود و ارتقا شاخص های عملکردی شده و رتبه عملکرد عالی را نیز در بین فرمانداریهای کشور به خود اختصاص داده است.
فرماندار شهرضا گفت: ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی یک اصل مهم در راستای سنجش میزان کیفیت‌بخشی رسالتها و تحقق اهداف سازمانی است . ارزیابی مستمر فرایندها موجب خواهد شد تا ضمن شناسایی نقاط قوت و تکمیل و تقویت آنها، نقاط ضعف نیز شناسایی و تدابیر لازم برای جبران آنها اتخاذ شود لذا در این راستا فرمانداری شهرضا بطور مستمر بهبود و ارتقای عملکردها و تقویت نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف را در دستور کار خود قرار داده است.
جعفری در پایان با قدردانی از برنامه ریزی،هدایت و مدیریت خردمندانه استاندار معزز استان اصفهان بیان کرد: بی شک تحقق این موفقیت مهم بدون اهتمام و تلاش مجدانه همه کارکنان محترم فرمانداری و بخشداری‌ مرکزی در انجام امور محوله و همکاری همه جانبه مجموعه مدیران و کارکنان محترم ادارات شهرستان میسر نمیشد که این تلاش ها و زحمات جای قدردانی ویژه دارد و بدینوسیله از زحمات تک تک کارکنان عزیز دستگاههای اجرایی شهرستان و کلیه همکاران عزیز فرمانداری تقدیر و تشکر می نمایم

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =