دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۸:۳۴:۵۰

۲۴ واحد صنفی مشاوران املاک شهرضا اخطار پلمب گرفتند

۲۴ واحد صنفی مشاوران املاک شهرضا اخطار پلمب گرفتند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری غلامرضا علی نژاد در جلسه کارگروه تنظیم و کنترل املاک و مستغلات شهرستان شهرضا که در فرمانداری شهرضا برگزار شد، افزود: از این تعداد اخطار پلمب ۴ فقره مربوط به تخلفات واحد های صنفی و ۲۰ مورد مربوط به تمدید نکردن مجوزهای کسب بوده که تا کنون ۹ مورد مجوز خود را تمدید کرده اند.

علی نژاد افزود: اخطار یک ماهه مطابق دستور کارگروه تنظیم بازار املاک و مستغلات جهت تمدید مجوز به سایر مشاوران املاک فاقد تمدید مجوز ابلاغ و درصورت تمدید نکردن مطابق قوانین نظام صنفی با آن ها برخورد خواهد شد.

وی بیان کرد: یک پروانه واحد صنفی با توجه به رعایت نکردن تبصره ۵ ماده ۱۲ قانون نظام صنفی باطل و همچنین ۲۲ شکایت مردمی در کمیسیون حل اختلاف رسیدگی و بررسی شد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان شهرضا گفت: ۴۰ بازدید توسط اتحادیه مشاوران املاک و یک بازدید مشترک با بازرسی اتاق اصناف و اداره تعزیرات انجام شده و متخلفین شناسایی شده و اخطار های مربوطه را دریافت کرده اند.

علی نژاد با بیان اینکه اجرای قرارداد های پرینتی در دست بررسی است، افزود: ۲۵۰ فرم هولوگرام های صنفی درخواست شده که تا کنون ۲۰۰مورد تاییده و تحویل مشاورین املاک داده شده و سامانه پرینتی کردن قراردادها برایشان فعال و امضای دیجیتالی نیز برایشان ثبت شده است.

وی با بیان اینکه ۴۲ متقاضی صدور پروانه کسب مشاور املاک جهت گذراندن آموزش های تخصصی معرفی شده اند، گفت: قرار داد های پرینتی در صورت قطع نبودن اینترنت ۵ الی ۷ دقیقه زمان می برد و نیازمند تهیه پیش نویس است تا روند کار ها آسان تر شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به مناسبت حضور حماسی مردم غیور و همیشه در صحنه شهرضادر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان پیام تبریک صادر نمود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفت =