دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۸:۴۸:۰۳

همایش اقتدار بسیج در شهرضا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور در این مراسم که در سالن ورزشی شهید طحانی شهرضا برگزار شد، گفت: بسیج یک فرهنگ است که در هر جامعه ای این فرهنگ اجرا شود، آن جامعه موفق و مقاوم خواهد بود. سردار فضل الله کفیل افزود: اکنون شاهد گسترش تفکر بسیجی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور در این مراسم که در سالن ورزشی شهید طحانی شهرضا برگزار شد، گفت: بسیج یک فرهنگ است که در هر جامعه ای این فرهنگ اجرا شود، آن جامعه موفق و مقاوم خواهد بود.

سردار فضل الله کفیل افزود: اکنون شاهد گسترش تفکر بسیجی در منطقه و فرامنطقه هستیم و شکست داعش و امثال آن، حاصل این تفکر است.

سردار کفیل بیان داشت: مقاومت حماس به عنوان یگ گروه نظامی کوچک در مقابل اسراییل، ریشه در تفکر بسیجی دارد زیرا گفتمان و تفکر بسیجی روشنگر است و ایجاد مقاومت و ایستادگی می کند.

در این مراسم از سه خانواده شهدای حرم و مدافع امنیت شهرستان شهرضا تجلیل شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به مناسبت حضور حماسی مردم غیور و همیشه در صحنه شهرضادر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان پیام تبریک صادر نمود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =