یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۳:۰۵:۱۱

جلسه تبیین عفاف و حجاب در فرمانداری شهرضا با حضور روسای محترم اتحادیه های صنفی

جلسه تبیین عفاف و حجاب در فرمانداری شهرضا با حضور روسای محترم اتحادیه های صنفی

جلسه تبیین عفاف و حجاب در فرمانداری شهرضا با حضور روسای محترم اتحادیه های صنفی
در این جلسه امام جمعه محترم حجت الاسلام صالح، آقای دکتر جعفری فرماندار محترم،آقای ماهر معاون فرماندار،جناب سرهنگ بخشی فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج و جناب سرگرد سرحدی رئیس محترم اماکن شهرضا حضور داشتند.
در ابتدای جلسه آقای هژبریان رئیس اتاق اصناف تمام اقدامات در رابطه با حجاب و عفاف که در ۱۸ جلسه انجام داده بودند به سمع حضار رساندند.
امام جمعه محترم سخنانشان را اینگونه مطرح کردند که در رابطه با حجاب به صورت کامل در قرآن اشاره شده و برای حفظ دین حجاب اجباریست.
سرهنگ بخشی نیز طی سخنانشان ضمن حفظ حجاب متصدیان واحد های صنفی خواستار عدم ارائه خدمات به بی حجابان شدند.
سرگرد سرحدی ۴ طرح ناظر را که توسط نیروی انتظامی اجرا میگردد را بیان کردند
طرح ناظر ۱:خودروی مرتکب کشف حجاب که با پیامک به اطلاع وی رسانده میشود
#طرح_ناظر۲ کشف حجاب در واحدهای صنفی توسط متصدیان و همچنین مشتریان پس از اخطار، دفعه اول پلمپ ۱ هفته و دفعه دوم پلمپ ۱۵ روزه
طرح ناظر ۳:کشف حجاب در معابر عمومی
طرح ناظر ۴:کشف حجاب در فضای مجازی
فرماندار محترم از روسای اتحادیه خواستند که نظارت و بازرسی در مورد حفظ حجاب در واحدهای صنفی بر عهده هیئت مدیره ها باشد و اینکه با دستگاههای مجری همکاری لازم را داشته باشند.
در انتها از بنر حفظ حجاب که مقرر شد در واحد های صنفی توسط کسبه نصب گردد رونمایی شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پنج =