دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۶:۵۲:۴۶

پیام تبریک فرماندار به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

پیام تبریک فرماندار به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر سیدامیر جعفری فرماندار شهرضا با صدور پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام فرمانداربه شرح زیر می باشد:

بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیمٌ
تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَتُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِکُمْ وَأَنْفُسِکُمْ

۲۶مرداد ماه روز بازگشت آزادگان غیور بـه ایران اسلامی، موهبتی اسـت وصف‌ ناپذیر کـه شادی دل های‌ بسیاری را بـه همراه آورد و غرور و فخر ملی مان را افزود . این روز بزرگ، یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده ‏ای اسـت کـه پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان بـه شرف افتخار آزادگی نائل شدند .
آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند. اینان سینه هایی فراخ تر از اقیانوس داشتند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوسته بودند، آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و به ویژه شهدای سرافراز آزاده، فرارسیدن ۲۶ مردادماه، سالروز ورود تاریخی آزادگان به میهن اسلامی را به این اسطوره های مقاومت و خانواده های صبور و مردم قدرشناس و حماسه آفرین ایران به ویژه شهرستان شهرضا تبریک، تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مجد و اعتلای روزافزون ایران عزیز و موفقیت همگان را در پیمودن راه متعالی شهدای والامقام، با بهره گیری از آرمان ها و اندیشه ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره ) و در پرتو منویات داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله ) مسئلت می نمایم.
سید امیر جعفری
فرماندار شهرضا

مطالب مشابه

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به مناسبت حضور حماسی مردم غیور و همیشه در صحنه شهرضادر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان پیام تبریک صادر نمود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =