یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۲:۳۲:۳۵

خبرنگاران، افسران و سربازان خط مقدم جنگ نرم در جهان امروز هستند

نشست خبری

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری,سید امیر جعفری در نشست مطبوعاتی که در فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران در نظام تمدنی امروز جهان، افسران و سربازان خط مقدم هستند که باید عیب ها و کاستی ها را به زبانی بگویند که دشمن از آن سوء استفاده نکند و باعث ناامیدی مردم نشود.

جعفری بیان داشت: باید همه با هم ظرفیت های شهرمان را به کشور و جهان معرفی کنیم تا شهرضا با امید، همدلی، جوانی جمعیت، کار و کوشش شناخته شود.

وی گفت: امسال سال بسیار مهمی به خاطر انتخابات مجلس و انتخابات و مشارکت سیاسی، بزرگترین تضمین کننده امنیت کشور است.

فرماندار شهرضا اظهار داشت: خبرنگاران باید به تبیین فلسفه انتخابات، نقش مجلس در شئون زندگی مردم و نقش مردم در اداره حاکمیت بپردازند تا مشارکت مردم آنقدر بالا باشد که دشمن مایوس شود.

در پایان این نشست به مناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شهرضا تجلیل شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =