دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۰۹:۱۹:۴۸

رئیس ستاد انتخابات استان خبرداد؛ افزایش بیش از ۸۵ درصدی پیش ثبت‌نام مجلس در استان نسبت به ثبت‌نام دوره گذشته

رئیس ستاد انتخابات استان خبرداد؛ افزایش بیش از ۸۵ درصدی پیش ثبت‌نام مجلس در استان نسبت به ثبت‌نام دوره گذشته

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان در حاشیه چهاردهمین جلسه ستاد انتخابات گفت: طبق روال یکشنبه‌های هر هفته جلسه استانی ستاد انتخابات برگزار و آمادگی استان برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در این جلسه فرمانداران شهرستان‌های لنجان و مبارکه نیز حضور داشتند و گزارش کاملی از آمادگی این دو شهرستان برای برگزاری انتخابات ارائه شد.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد: آمادگی این دو شهرستان برای برگزاری انتخابات بسیار خوب است و همه عواملی که بایستی برای برگزاری انتخابات آماده باشد در حال پیگیری است.
جان‌نثاری با اشاره به آخرین روز پیش ثبت‌نام متقاضیان شرکت در انتخابات مجلس، عنوان کرد: پیش ثبت‌نام متقاضیان از ۱۶ مردادماه آغاز شد و ساعت ۱۸:۰۰ امروز به پایان می‌رسد؛ بر این موضوع تأکید می‌کنیم که به هیچ وجه این زمان تمدید نخواهد شد.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار کرد: از افرادی که قصد حضور در رقابت‌های انتخاباتی دارند دعوت می‌کنیم در مهلت مقرر پیش ثبت‌نام را انجام دهند زیرا در غیر اینصورت امکان ثبت‌نام نهایی وجود نخواهد داشت.
وی متذکر شد: پیش ثبت‌نام انتخابات مجلس در استان نسبت به ثبت‌نام دوره گذشته، افزایش بیش از ۸۵ درصدی داشته و حضور اقشار مختلف در این مرحله بسیار جدی است.
جان‌نثاری خاطرنشان کرد: در شهرستان خمینی شهر بیشترین درصد پیش ثبت‌نام خانم‌ها در کشور را داریم و آمار حضور جوانان نیز بسیار قابل توجه و نشان دهنده نشاط اجتماعی و سیاسی در جامعه است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور: مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

۳ مهر ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از اعلام نتیجه صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۷ شهریورماه، خبر داد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان، آمادگی استان بویژه دو شهرستان نایین و خوروبیابانک برای برگزاری انتخابات بررسی شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =