دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۱۰:۵۵:۳۳

همایش اهل حرم در شهرضا برگزار شد

همایش اهل حرم در شهرضا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری, مسئول هیئت عترت رزمندگان بانوان شهرضا گفت: همایش اهل حرم با حضور هزار و ۲۰۰ نفر از بانوان شهرستان شهرضا در حسینیه توکل شهرضا برگزار شد.

متقی بیان داشت: هدف از اجرای این برنامه بزرگداشت مقام مادران شهدا و تبیین نقش مادران و اهداف شهدا از حادثه کربلا تا دوران دفاع مقدس بود.

وی گفت: دو مادر شهرضایی سه شهید و ۳۵ مادر ۲ شهید تقدیم میهن اسلامی کرده اند.

این برنامه به همت هیئت بانوان، هیئت فاطمیون، هیئت حضرت علی اکبر(ع) و هیئت امنای حسینیه توکل، بنیاد شهید و معاونت فرهنگی سپاه شهرضا برگزار شد.

شهرستان شهرضا با ۷۵۰ شهید، ۱۴۵ آزاده و ۱۸۰۰ جانباز و جاویدالاثر و ۲ هزار نفر رزمنده، کارنامه درخشانی در دوران دفاع مقدس داشته و پس از شهرستان‌های نجف آباد، آران و بیدگل و کاشان، رتبه چهارم ایثار و شهادت استان را دارد.

مطالب مشابه

۵۵ هزار نفر در شهرستان شهرضا زیر پوشش بیمه سلامت هستند

۲۳ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر محمدحسن نادری با بیان اینکه شهرستان شهرضا حدود ۲۸۰ کیلومتر راه شامل راه‌های اصلی، روستایی و بزرگراه دارد، اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی این شهرستان در حوزه راهسازی تاکنون ۱۱ کیلومتر از جاده شهرضا به سمت اصفهان را تعریض و عملیات دوبانده‌سازی جاده را انجام داده است. نادری با […]

۱۶ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر عبدالرضا میرزائی گفت:  ۲۷نفر  از بیماران صعب‌العلاج با درجه ناتوانی حاد و زمین‌گیر با پرداخت هزینه پرستاری، در منزل نگهداری می‌شوند. میرزایی افزود: در سال ۱۴۰۱مبلغ ۹۳۴میلیون ریال از محل منابع دولتی و مردمی بابت هزینه‌های درمانی بیماران خاص و صعب‌العلاج  و در سه ماهه اول امسال ۲۴۰میلیون ریال هزینه […]

۱۶ مرداد ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری بخش در روستاهای امامزاده شاه سید علی اکبر(ع) و اسفه برگزار شد

۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =