دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۰۹:۰۴:۵۹

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان:جلسات ستاد انتخابات در استان به صورت هفتگی برگزار می‌شود/ مرّ قانون در انتخابات اجرا خواهد شد

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان:جلسات ستاد انتخابات در استان به صورت هفتگی برگزار می‌شود/ مرّ قانون در انتخابات اجرا خواهد شد

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان در پایان دهمین جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: این نشست به صورت مشترک با کارگروه‌های اجرایی انتخابات در ۲۸ شهرستان استان و به صورت وبیناری با حضور رؤسای کمیته‌های انتخابات شهرستان‌ها و فرمانداران برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه تشکیل کارگروه‌ها در استان مرور شد و طبق گزارش ارائه شده دریافتیم همه کارگروه‌های اجرایی انتخابات با کمیته‌های ذیل آن در شهرستان‌ها تشکیل شده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: کارگروه‌‌های اجرایی انتخابات استان از دو تا پنج جلسه نیز تشکیل داده‌اند و مقدمات برگزاری انتخابات را دنبال می‌کنند که جای قدردانی دارد.
جان‌نثاری بیان کرد: در این نشست رؤسای کمیته‌های استانی نیز درخواست‌هایی که از شهرستان‌ها برای اجرای بهتر انتخابات داشتند را بیان کردند.
وی خاطرنشان کرد: دلیل برگزاری هفتگی ستاد انتخابات استان فراهم کردن مقدمات و بسترهای لازم جهت برگزاری انتخابات به بهترین نحو است تا انجام امور به روزهای پایانی واگذار نشود.
رئیس ستاد انتخابات استان با تأکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات، عنوان کرد: برای دست یافتن به این مهم اطمینان بخشی برای مردم ضروری است از این رو انتخابات با چهار راهبرد مقام معظم رهبری (مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت) برگزار خواهد شد.
وی در پایان متذکر شد: همچنین مسّر هستیم که انتخابات با اجرای مرّ قانون برگزار شود.

مطالب مشابه

اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور: مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

۳ مهر ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از اعلام نتیجه صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۷ شهریورماه، خبر داد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان، آمادگی استان بویژه دو شهرستان نایین و خوروبیابانک برای برگزاری انتخابات بررسی شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =