یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۱:۵۶:۳۱

رئیس ستاد انتخابات کشور: انتخابات امسال با وجود جنگ ترکیبی و شناختی دشمن برای نظام اهمیت دوچندان دارد

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: انتخابات امسال با وجود جنگ ترکیبی و شناختی دشمن، برای نظام اهمیت دوچندان دارد و مشارکت و حضور حداکثری مردم، هدف نظام در برگزاری همه ۴۰ انتخابات برگزار شده بوده و پیش درآمد حضور گسترده مردم سلامت و امنیت انتخابات است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محمدرضا غلامرضا روز سه‌شنبه در همایش منطقه‌ای آموزش انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اصفهان گفت: انتخابات از اهمیت بالایی در نظام اسلامی برخوردار است و در شرایط حساس فعلی که کشورمان در جنگ ترکیبی و شناختی با دشمن قرار دارد، انتخابات امسال اهمیت دوچندان دارد.
وی ادامه داد: نقطه کانونی جنگ ترکیبی، جنگ شناختی است و دشمن در این جنگ از هستی شناسی استفاده کرده، یعنی مبادی فکری نسل جوان را نشانه گرفته است و به دنبال آن است که حقایق را جابجا و تحریف کند.
رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: امسال انتخاباتی در پیش داریم که به دلایل مختلفی برای کشور مهم است و اهمیت آن از آن جهت که است که رهبری انقلاب در سخنان شان مسئولین انتخابات را خطاب قرار دادند که نشان می‌دهد، مسئولین انتخابات مسئولیت سنگینی دارند.

وی ادامه داد: مشارکت و حضور حداکثری مردم، هدف نظام در برگزاری همه ۴۰ انتخابات برگزار شده از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است و اعتماد سازی می تواند مشارکت و حضور مردم را افزایش دهد.
غلامرضا اظهار داشت: مشارکت مردم پیش درآمدش سلامت و امنیت است و اگر به دنبال حضور گسترده و مشارکت حداکثری هستیم تضمین کننده آن سلامت و امنیت انتخابات است.
رئیس ستاد انتخابات کشور یادآور شد: امنیت همواره در همه انتخابات کشور برقرار بوده و حتی در ۸ سال دفاع مقدس نیز تمامی انتخابات در امنیت کامل برگزار شد و آنچه اهمیت بیشتری دارد سلامت انتخابات است.
وی یادآور شد:انتخابات امسال ۴۱ امین انتخابات است و قرار است معتمدین مردم در این انتخابات، برگزیده شوند و اعتماد عمومی مردم به ما بسیار مهم است و ما باید نشان بدهیم به همه نگاه یکسان داریم.
معاون سیاسی وزیر کشور تأکید کرد: فرمانداران و بخشداران بویژه در مناطقی که نگاه قومی هست، باید خیلی دقت کنند و بیاد داشته باشند نگاه جزیی اعتماد سوز است و در امر انتخابات دوست و برادر نداریم و همه را باید یکسان ببینیم و به یادداشته باشیم که انقلاب کردیم تا عدالت رعایت شود و ما امانتدار رأی و اعتماد مردم هستیم.
وی با اشاره به اهمیت نقش همه ۴۷۵ فرماندار کشور در برگزاری انتخابات گفت: فرماندارن در پیشانی انتخابات قرار دارند و رفتار نماینده دولت مردمی, باید اعتماد ساز باشد تا مردم و کاندیداها به ما، به عنوان مجریان انتخابات اعتماد کامل داشته باشند و نمایندگان دولت باید مجری میاندار و امانتدار آرا مردم باشند و از آن صیانت کنند.
غلامرضا با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن و نقش آفرینی در برگزار شکوهمند انتخابات گفت: نقش رسانه‌ها بسیار مهم است و می توانند بسیار از توطئه های دشمن را خنثی کنند.
رئیس ستاد انتخابات کشور یادآور شد: ظرفیت رسانه ای کشورمان زیاد است و برگزاری جلسات منظم با اهالی رسانه برای خنثی سازی و مقابله با توطئه های دشمن و افزایش مشارکت انتخاباتی مردم ضروری است.
گفتنی است: سومین همایش منطقه ای آموزش انتخابات با حضور مدیران کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری،فناوری اطلاعات، فرمانداران و مسؤولان آموزش انتخابات استان های اصفهان، البرز، چهارمحال و بختیاری، قزوین، قم و مرکزی به میزبانی استانداری اصفهان روزهای ۱۳و ۱۴ تیر در اصفهان برگزار می شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

نشست خبری رئیس ستاد انتخابات و رؤسای کمیته‌های ستاد انتخابات استان اصفهان

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، چهارشنبه یکم آذرماه، در نشست شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به اینکه خبرنگاران باید جسارت سئوال پرسیدن داشته باشند،اظهار کرد: ما به غایت به رسانه احتیاج داریم اما این ترس رسانه از پرسشگری […]

۲۰ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نه =