چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۲:۳۹:۳۲

در هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان مطرح شد؛میزبانی اصفهان از همایش منطقه‌ای انتخابات با حضور شش استان

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان از میزبانی اصفهان از همایش منطقه‌ای انتخابات در روزهای سیزدهم و چهاردهم تیرماه، خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان در حاشیه هشتمین جلسه ستاد انتخابات، ضمن تبریک ایام عید سعید غدیر خم، گفت: در جلسات ستاد انتخابات مسائل متفاوتی که در فرآیند انتخابات وجود دارد، با در نظر گرفتن چهار راهبرد مورد تأکید مقام معظم رهبری (مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت) مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: در این جلسه مباحث مطروحه در خصوص دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار که یک حوزه انتخابیه مشترک دارند مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: در این راستا مسائل زیرساختی، آمادگی شعب و اقداماتی که برای اجرای صحیح و سالم انتخابات در این دو شهرستان لازم است بررسی شد.
وی ادامه داد: همچنین تأکید شد شعب اخذ رأی در سراسر استان از جمله این دو شهرستان به نحوی انتخاب شوند تا دسترسی سریع و آسان مردم به شعب میسر شود.
جان‌نثاری بیان کرد: آموزش هر چه بیشتر عوامل اجرایی انتخابات به منظور اجرای قوانین با سرعت و دقت بالا نیز مورد تأکید قرار گرفت.
وی از میزبانی اصفهان از همایش منطقه‌ای انتخابات خبرداد و گفت: این همایش سیزدهم و چهاردهم تیرماه در شهر اصفهان با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، مدیران کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، فرمانداران، مدیران فناوری اطلاعات فرمانداری‌ها و مسئولین آموزش انتخابات شش استان برگزار خواهد شد.
جان‌نثاری افزود: استان‌های مرکزی، قم، قزوین، البرز، چهارمحال و بختیاری و اصفهان در این همایش حضور خواهند داشت.
رئیس ستاد انتخابات استان در پایان گفت: امیدوارم میزبان خوبی برای این همایش منطقه‌ای باشیم و راهبردهای مطلوبی نیز برای فرآیند انتخابات در نظر گرفته شود.

 

مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

نشست خبری رئیس ستاد انتخابات و رؤسای کمیته‌های ستاد انتخابات استان اصفهان

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =