دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۰۸:۲۷

برگزاری ششمین جلسه ستاد انتخابات استان

ششمین جلسه انتخابات

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، صبح امروز بیست و هشتم خردادماه، ششمین جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان و با حضور سایر اعضاء برگزار شد.

در این نشست گزارش دبیرخانه ستاد انتخابات در خصوص مشمولین ماده ۲۹ قانون انتخابات که مقرر بود تا تاریخ ۲۵ خردادماه سال‌جاری استعفا دهند ارائه شد.

در استان اصفهان مجموعاً ۱۵ نفر از مشمولین بند الف یا ب ماده ۲۹ قانون انتخابات  که می بایست شش ماه قبل از ثبت نام استعفا می‌دانند؛ استعفای خود را به مراجع ذیربط ارائه نموده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان در این جلسه بر پیگیری مستمر فرمانداران و نظارت بر واقعی بودن استعفاها برای جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از امکانات دولتی تأکید کرد.

همچنین در این جلسه گزارش اقدامات درخصوص تأمین تجهیزات فناوری چهار شهرستان شرق استان توسط کمیته فناوری ستاد انتخابات استان و گزارش فرآیند اجرای فیبر نوری بخشداری‌ها ارائه شد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان با اشاره به شرایط کشور در حوزه داخلی و خارجی و ضرورت جهاد تبیین در ایام پیش رو با استفاده از ظرفیت رسانه‌های استان برای تشریح مجموع خدمات نظام و دولت را به صورت کارشناسی شده تأکید کرد.

موضوع برگزاری همایش منطقه‌ای فرمانداران، مدیران کل سیاسی و مدیران فناوری اطلاعات پنج استان به میزبانی استان اصفهان نیز در این جلسه مطرح و مقرر شد این همایش در اواسط تیرماه با همکاری کمیته‌های ستاد انتخابات استان با برنامه‌ریزی دقیق و در شأن استان برگزار گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور: مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

۳ مهر ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از اعلام نتیجه صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۷ شهریورماه، خبر داد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان، آمادگی استان بویژه دو شهرستان نایین و خوروبیابانک برای برگزاری انتخابات بررسی شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهار =